2737
2734

میخوام ی زنجیر طلا نذر امام رضا علیه السلام بکنم دودلم. اگه حاجتمو بگیرم انشاالله بچم سالم باشه دختر باشه زنجیر طلا ببرم. نظرتون چیه؟ 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏

از چه جهت دو دلی؟!

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اگه از لحاظ مالی اوکی هستی نذر کن میتونی برا بچه های یتیم یا بد سرپرست هزینش کنی خیلیم خوبه

اره خداشکر از لحاظ مالی خوبیم خودم 2تا گردنبند دارم ی بارم اولا به شوهرم گفتم اونم عاشق دختره گفت باشه 

💓توجه توجه 💓                                                     میشه برام دعا کنی منم مامان ی دختر گوگولی بشم 😍🙏
نمیدونم میترسم نتونم بخرم 🤕

خب عریزم چیزی نذر کن که بتونی ادا کنی

حتما نباید یچیز سنگین نذر کنی تا حاجت روا شی

اصلا تو بگو یک کیلو گندم واسه کبوترای حرم

به بودجه ات نگاه کن

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2740
نذر کن بفروشی زنجیرو بدی ب نیاز مند  امام رضا ک لازم نداره خود اقام راضیه دست ی فقیرو بگیری یه ...

اهان اره اینم خیلی خوبه مرسی از پیش نهادت 😘

خب عریزم چیزی نذر کن که بتونی ادا کنی حتما نباید یچیز سنگین نذر کنی تا حاجت روا شی اصلا تو بگو یک ...

دارم گردنبد دوتا مامانم هدیه داده گفته حق نداری بفروشی 😵 

بنظرمن که اگه خودت یتیمی یا کسی میشناسی که دستش تنگه به اونا بدی بهتره .ما مشهدیم قربون امام رضا بشم ملک و املاک زیاد داره .هر روز ی جای حرمو خراب میکنن بعد درستش میکنن نمیدونم چرا  این همه ادم محتاج و گرفتاره کمک نمیکنن

نذری نکن توش بمونی اگر داری زنجیرو بزار کنار  اگر نه مثلا نظر کن به فلان نیتم ۱میلیون  یا ...

اره اینم میشه مرسی از پیشنهادت 😊🙏

2706