2733
2739
عنوان

واکسن دانشجو ها...

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 56 پست
کاش واکسینه میکردن دانشگاهارو باز میکردن میرفتم خوابگاه دارم تو خونه دیوونه میشم 😭😭😂

وقتی تو کشوری زندگی میکنیم که دلخوشی و تفریح  جوونش رفتن به دانشگاه و خوابگاه باشه ....    این حق ما نبود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم  کتابخونه تعطیله  در نتیجه کارآموزی هم تعطیله  من کتابداری میخونم  ...

کلا دو یا س واحد بیشتر ک نیس 

حس میکنم زیادی داری سخت میگیری 

تو کار اموزی چیز مهمی یاد میگیرین مگه؟

اخه راجع ب  رشته تون اطلاعات زیادی ندارم 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
راستش واسه من که باردارم ی جورایی خوب شد حالا باز بستگی داره کی بزنن ، ولی خب سالمند ها وقتی کرونا م ...

سالمندان مجبور نیستن از خونه برن بیرون ....

چرا هیچ جا جوونای ایران هیچ حقی ندارن؟

2728
سالمندان مجبور نیستن از خونه برن بیرون .... چرا هیچ جا جوونای ایران هیچ حقی ندارن؟

خدایی چرا فکر میکنی مجبور نیستن برن بیرون؟ ی نگاه بکنی میبینی همین پدرهای ما که میرن خرید و کارمند هستن و بازنشسته نشدن ۶۰ و خورده ای دارن، احتمال مرگ شون بالاست اگه بگیرن ممکنه اکثرشون نتونن نجات پیدا کنن ولی جوون ها بیشتر زنده میمونن ، خیلی ساده است...

می خوام به دخترم بگم: من برای تشکیل قلبش ۹ ماه و ۹ روز و ۹ ساعت خون جگر خوردم، نزاره کسی به راحتی بِشکَنَتِش ❤
کلا دو یا س واحد بیشتر ک نیس  حس میکنم زیادی داری سخت میگیری  تو کار اموزی چیز مهمی یاد ...

نه عزیزم 

فهرست نویسی 

رده بندی دیویی

رده بندی گنگره 

نمایه سازی 

مرجع شناسی عمومی 

مرجع شناسی تخصصی 

اینا درس عملی هستش که باید توی کتابخونه باشی تا یاد بگیری و باید توی کتابخونه باشی تا پروژه هات رو تحویل بدی .....

کلی درس عملی دیگه هم داریم مثل برنامه نویسی 1و2و3 

پایگاه داده 

آمار(spss)

طراحی وب 

و.... 

که لازم نیست توی کتابخونه باشی ، ولی باید کنار استاد باشی تا یاد بگیری 

همه ی رشته ها مثل هم نیست ):

نه عزیزم  فهرست نویسی  رده بندی دیویی رده بندی گنگره  نمایه سازی  مرجع شناس ...

اون درسای عملیتون ی چیز تو مایه های درسای آزمایشگاهی ماس فک کنم 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2740
ببین کارمون به کجا رسیده که همون آشغالی که ساختن رو میخوایم بزنیم  ولی ....

اره واقعا ولی بازم اطمینانی نیست خیلی تو آمریکا میگن نمیخان بززنن الکی تیست که قضیه جدی اره

برا خاهرم و من یه صلوات بفرستید ممنون
اون درسای عملیتون ی چیز تو مایه های درسای آزمایشگاهی ماس فک کنم 

من دارم دیوونه میشم 

چند ماه دیگه اینطوری بگذره ، سر از آسایشگاه درمیارم 

نه فقط واسه درس 

واقعا کرونا همه ی دلخوشی های منو ازم گرفت 

حالا که میخوام خودمو سرگرم درس و کار بکنم ، نمیشه