2733
2739
عنوان

واکسن دانشجو ها...

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 56 پست

الان پنجشنبه کنکوره بعد کنکور میام یک هفته خودمو قرنطینه میکنم چون رعایت صفرررررر،،بهداشت صفرررررر،فاصله اجتماعی صفررررر...واکسنم ک هیچ

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه عزیز یک خانواده هستیم...دانشجو و سالمند نداره ...برای همه واجبه زدنش 

بله درسته ولی معمولا سالمندان بازنشست هستن و بیشتر تو خونه. بهتر میتونن مراقبت کنن

اما الان کارمندها جوان  تر ها هر روز تو محیط شعلی با کلی ارباب رجوع سر کله میزنن مجبورن با تاکسی و اتوبوس و مترو تو شلوغی برن و بیان

منطقی نیست وقتی واکسن کمه افرادی که مجبورن بیشتر تو جامعه باشن دیرتر بزنن یا اصلا گیر نیاد بزنن

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
2731
بله درسته ولی معمولا سالمندان بازنشست هستن و بیشتر تو خونه. بهتر میتونن مراقبت کنن اما الان کارمنده ...

عزیزم حرف شما کاملا متین...ولی کدوم عمل درست بود این دومیش باشه 

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*

رشته های پزشکی و پرستاری و اینا رو فک کنم زدن 

نظر من اینه که به همین ترتیبی که دارن میزنن پیش برن اول سن بالاها که وضعیتشون خطرناک تره و بیشتر در معرض خطرن 

اینم بگم که تو شهر ما دارن ۴۵ ساله ها رو میزنن دیگه چند وقت دیگه به سن های پایین ترم میرسه

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
واکسن بزنی بعدش یونی حضوری میشه  از جونت سیر شدی مگه؟ بیکاری بری حضوری یونی با ده با منت پاس ...

شما دانشجویی؟

من فقط برای نمره نگفتم عزیزم 

ما باید کلی دوره ی کارآموزی میگذروندیم ... ولی نشد ! با اینم مشکل ندارم 

تازه با اینکه باید اینترنت گرون بخرم هم مشکلی ندارم 

حتی با اینکه استاد ها به بهونه ی اینکه خب کلاس غیر حضوریه ، پس من دلم میخواد ساعت 9 شب کلاس بزارم، مشکلی ندارم 

چند روز پیش یه امتحان داشتم که عملی بود 

و باید توی یه سایت خارجی امتحان میدادیم

شب قبل از امتحان سایت ف یلتر شد ، گفتیم خب اوکی فردا نهایتا با ف یلتر شکن امتحان رو میدیم

اما با ف یلتر شکن سایت باز نشد 

بعدا فهمیدیم سایت تحریم شده ، نه ف یلتر ، بنابراین با ف یلترشکن باز نمیشه ....

در نتیجه 90 درصد دانشجو ها درس رو افتادن 

استاد هم پاسخگو نیست 

اگر حضوری بود اینطوری نمیشد

تازه این یه نمونه شه

شما کجا درس میخونی که 20 میدن بهت؟

خب وقتیکه برنامه شون رو حساب واکسن هایی که پیش خرید کردن و بعد اون کشور فروشنده بدقولی میکنه و نمیده، واکسیناسیون به تاخیر میفته دیگه. 

نمیدونم اسم این میشه دروغ یا چی.

2740
رشته های پزشکی و پرستاری و اینا رو فک کنم زدن  نظر من اینه که به همین ترتیبی که دارن میزنن پیش ...

سن بالا ها که همش تو خونه نشستن

اگه دوماه دیر تر واکسن بزنن ، آسمون به زمین نمیاد

رشته های پزشکی و پرستاری و اینا رو فک کنم زدن  نظر من اینه که به همین ترتیبی که دارن میزنن پیش ...

جوان ترها که نیروهای فعال و شاغل هستن بیشتر در معرض خطرن

سالمندان تو خونه هستن کمتر در معرض درگیری با ویروس 

ولی کارمندهای بانک ادارات و... هر روز با کلی مشتری و ارباب رجوع مجبورن سر کله بزنن

ویروس حدید هم گروه های سنی جوان تر رو بیشتر هدف قرار داده

تو رو خدا زود لغو کاربری نکنین از خواهر شوهر زن داداش عروس همسایه ی مادربزرگ خاله م سیمکارت گرفتم😭🤪
شما دانشجویی؟ من فقط برای نمره نگفتم عزیزم  ما باید کلی دوره ی کارآموزی میگذروندیم ... ولی نش ...

من تموم کردم ولی دوستام خیلی راحتن 

کارآموزی هم طبق روال قبل میرن 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
جوان ترها که نیروهای فعال و شاغل هستن بیشتر در معرض خطرن سالمندان تو خونه هستن کمتر در معرض درگیری ...

بله از این جهت راست میگید 

اللَّهُمَّ عجل لولیک الفرج🙏🏻سلامتی امام زمان (عج)صلوات🥀
جوان ترها که نیروهای فعال و شاغل هستن بیشتر در معرض خطرن سالمندان تو خونه هستن کمتر در معرض درگیری ...

به نظر منم واکسن زدن به  جوانی که مثل من داره واسه کرونا افسردگی میگیره ، چون نتیجه ی زحمت هاشو نمیبینه ، هزار برابر مهم تر از سالمندانه که فقط تو خونه نشستن و دارن تلوزیون تماشا میکنن، آروم و راحت