2733
2734
عنوان

واکسن دانشجو ها...

| مشاهده متن کامل بحث + 1104 بازدید | 56 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سن بالا ها که همش تو خونه نشستن اگه دوماه دیر تر واکسن بزنن ، آسمون به زمین نمیاد

عزیزم تو همه ی کشورها اول سن بالا ها رو می زنن که منطقیه و کاملا هم درسته. این چه استدلالیه! کجا نشستن خونه حداقل سوپرمارکت که میرن خرید که می کنن باید ضعیف تر ها اول بزنن. این جور استدلال ها که اول جوون سالم باید واکسن بزنه والا فقط از همون ما ایرانی ها برمیاد. 

2731
عزیزم تو همه ی کشورها اول سن بالا ها رو می زنن که منطقیه و کاملا هم درسته. این چه استدلالیه! کجا نشس ...

کی گفته تو همه ی کشور ها اول به سالمندان واکسن میزنن ؟

تو همه ی کشور ها ، فضای اموزشی تو اولویت بوده

اعتراضمونو به گوش کی برسونیم همکلاسام از خداشونه تعطیلی من ولی خستم 

کلا چهار ترم دفتیم دانشگاه ترم چهار نصف نیمه 

هیچی نفهمیدیم قبل از اونم نمیفهمیدیم فرهنگیان افتضاح بود محیط دانشگاه

کی گفته تو همه ی کشور ها اول به سالمندان واکسن میزنن ؟ تو همه ی کشور ها ، فضای اموزشی تو اولویت بود ...

عزیزم من با ده نفر از کشورهای مختلف دانشگاه های مختلف در ارتباط هستم تا خرداد هیچ کدوم واکسن نزده بودن بعد سالمندان زدن. همه جا سالمندان و نیروی کار بیمارستان در الویت هستند. نه تنها با سوپر ماركت رفتن ادم کرونا می گیره حتی با أسانسور سوار شدن هم میشه کرونا گرفت بماند که تو ایران به خاطر شرایط اقتصادی خیلی ها تو سن بالا هنوز دارن کار می کنن. به بقیه رحم داشته باشيم تا خدا هم به ما رحم داشته باشه! همین یه ذره پابرجایی دنیا هم به خاطر رحم خدا به بچه ها و سالمندا هست

2740
من دارم دیوونه میشم  چند ماه دیگه اینطوری بگذره ، سر از آسایشگاه درمیارم  نه فقط واسه ...

شما باید بشینی عوض افسردگ گرفتن از وقتت استفاده کنی زبان یاد بگیر کتاب بخون برنامه نویسی یاد بگیر پیاده روی کن کل دانشگاههای دنیا تعطیلن! یعنی الان همه دانشجوها باید افسرده بشن؟ وقت خیلی خوبی است قدرش رو بدون! بری دانشگاه دلت براش تنگ میشه

شما باید بشینی عوض افسردگ گرفتن از وقتت استفاده کنی زبان یاد بگیر کتاب بخون برنامه نویسی یاد بگیر پی ...

کی گفته کل دانشگاه های دنیا تتعطیلن ؟ از خودت حرف درنیار اولا 

ثانیا لازم نیست هرکیو دیدی بهش بگی برو زبان یادبگیر 

من دارم تافل میگیرم   

ثالثا : برنامه نویسی ؟ من برنامه نویسی سی پلاس پلاس و سی شارپ رو تا حدودی بلدم و واقعا نیاز ندارم .....

دیگه بیشتر از این نظر نده ممنون