2733
2734
واقعا؟؟ من هر سه چهارهفته تموم میکنم.

بلللله

چههههه خبره ماهی یک چهار لیتری.. حالا ما دونفریم ولی من خیییلی ظرف کثیف میکنم خیییلی اندازه یه خانواده 5 نفره.. بااین حال 5 ماه الی 6 ماه یک بار میگیرم مایع چهارلیتری

برای لبخند زدنت دست به تمام کارهایی ک انسانی هستن بزن... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمتر از یک لیتر.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2731
واقعا؟؟ من هر سه چهارهفته تموم میکنم.

😶اینجوری ک همه وسایلت هرچی هم بشوری باز کف داره 

هم برا بد ضرر داره هم اب زیادی اصراف میشه 

مایع ظرفشویی رو با سرکه مخلوط کنید هم رقیق میشه و هم ضدعفونی میکنه ظروف رو 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2740
حالا برای چی پرسیدی

سوال خوبی بود شوهرم میگه خیلی مایع مصرف میکنی ولی من فکر میکنم استفاده در حد معمول یه ۴ لیتری خرید برای ۴ ماه منم سرکه اضافه کردم ولی یک هفته نشده کلی مصرف شد امشب کلی دعوام کرد 😔

ماهی یک پودر ماشین ظرف شویی و یک دونه مایع ظرفشویی

یا خدا مگه چقدر پودر میریزی؟؟؟

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
سه نفر. لعنت به کرونا. شوهرمم میگه چقدر استفاده میکنی😔🥴 اسکاج رو پرمایع میکنم دوسه تالیوان میشورم ...

دیگه این همه زیاده گلم شوهرت راست میگه خب با مایع که زیاد تمیز نمیشه اگه به خاطر کرونا میگی ظرفاتو زیاد بساب

دوستای گلم لطفا واسه خوشبختیم و خونه دار شدنم یه صلوات بفرستین اگه فرستادین بگین منم بفرستم  ممنون🥺🙏
2706