2733
2739
عنوان

چه غلطی کردم😢

971 بازدید | 86 پست

سلام خانما من هفته دیگه عروسی پسر عمومه من یه لباس مجلسی بلند وسفید خریدم اصلا نه مروارید داره نه براق سفید سادس ولی من خیلی پشیمونم میترسم عروس بدش بیاد از اینکه سفید پوشیدم ولی همه میگن تو زیادی حساسی عروس اینقدر میکاپ وشینیونش خوبه که هیچوقت کسی بهش نمیرسه ودلیلی نداره ناراحت بشه واینکه دیگه قدیمی شده این حرف که لباس سفید فقط برای عروسه....از طرفی دیگه اکثر لباسا تو بازار سفید ونباتی و...بودن یه جورایی انگار مد شده لباس سفید پوشیدن

حالا سوال من اینه که به نظر شما لباس سفید بده توعروسی پوشیدن؟؟؟

واقعا نمی تونم عوضش کنم😢

یک مادر خوب😍دختر ناز من😍❤😙

خیلی کاربدی کردی لباس سفید برای عروس

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر خیلی سادست شبیه لباسای نامزدی وایناست نپوش

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!
2738

قصد توهین به کسیو ندارم و شماهم خودت فهمیدی اسی ولی تو اطراف ما کسی تو عروسی کس دیگه سفید یا نباتی بپوشه اسکار ب ی ش ع و ر ی دریافت میکنه😐

میشه برای رسیدن به خواسته ام تو این هفته یه صلوات بفرستید😢
2706