2737
2734
عنوان

با خوندن این کامنتی ک این اقا راجب زن ها گفته خودم خجالت کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 55 پست
شایدباورتون نشه ولی یکی ازدخترعمو های شوهرم نوارش روداخل سطل زباله داخل آشپزخونه میندازه

😳😳😳🤦‍♀️وای چقد کثیفه اونوقت من نوار بهداشتی رو میپیچم توی کاغذ باطله میندازم تو سطل لای زباله ها

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
آها ببخشید فک کردم منظورتون شماهم این کارو میکنی پستتم پاک کردم🌹

خواهش میش

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای اخه کدوم خری نوارشو میندازه تو چاه اه😖😖

تو ساختمون ما چند بار گیر کرده سر همین 

فک کن طرف تو خونه هم همین کارو میکنه 

چقد بی فرهنگن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2731

دستشویی بین راه و رستوران ک خوبه

من یه شرکت خصوصی  کار میکردم یک سرویس بهداشتی داشت.

اوایل کارم

بود رفتم دستشویی دیدم یه نوار بهداشتی خونی با چنتا پشم

روش😱😱🤮🤮🤮

همینجوری بدون کاور تو سطل زباله هست

همکار آقا هم داشتیم

رفتم ب همکارای خانومم گفتم

خیلی ریلکس گفتن چیه مگه

خودشونم زن دارن میدونن

در حالیکه من منظورم بیشتر جنبه بهداشتی و نظافت بود

چرا بقیه باید چنین چیزی ببینن

چقد هم کلاس میزاشتن

2738

حالا بجز مسائل بهداشتی که موجب کثیف شدن محیط میشه وبوی بدش

باعث بلوغ زودرس دخترا هم میشه وقتی ی دختری که راجب پریودی ندونه و ببینه خوب کنجکاوی میکنه دیگه واگه با این مسائل آشنا بشه بلوغش زود تر میشه

کاربر ایواز هستم کاربریم تعلیق شده،این کاربری قبلیمه برش گردوندم تا فقط تاپیکاشو حذف کنم اگه حذف کردم دوباره تعلیقش میکنم، و تا موقعی که کاربری ایواز رو برگردونن من با این کاربری فعالیت میکنم.
دستشویی بین راه و رستوران ک خوبه من یه شرکت خصوصی  کار میکردم یک سرویس بهداشتی داشت. ...

واای عجب ادمایی پیدا میشن چقد زشت 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
فک‌ کن‌رفتی سفر یهو دسشویی شماره ۱ گرفتی چیکار میکنی

من قبلا نمی تونستم برم نگه می داشتم یه مدت

ولی بعد فهمیدم میشه جلوی بینی رو پوشوند

یا شلنگ آب رو کمی باز کرد و برعکس گرفت تا شلنگ شسته شه

و لنگه های شلوار رو میشه بالا زد

صابون یا مایع دستشویی باید به همراه داشت

از اون پس هر 2 ساعت تو مسیر سرویس بهداشتی بود، ..

🌱دانشجوی مهندسی تکنولوژی گیاهپزشکی 🌱
ادعا هم داریم😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑😑

☹☹☹☹

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
واای عجب ادمایی پیدا میشن چقد زشت  

ادم ک چ عرض کنم

موجود دو پا میشه خطابشون کرد

خیلی کثیف بودن

روی همون میزی ک کار میکردن بدون اینکه سینی بزارن دستی بشورن

‌و کلی مراجعه داشتن روی اون میز...کلی آدم میرفت و میومد

ناهارشونو میخوردن

عین حیوانات بودن

ولی ارایشگاه و ناخن و رنگ و لعابشون همیشه به راه بود

بهترین ارایشگاه های منطقه رو میرفتن

2706