2733
2739
عنوان

با خوندن این کامنتی ک این اقا راجب زن ها گفته خودم خجالت کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 55 پست

وای مایبارمهمونی بودیم برگشتیم خونه دیدم جلودرمون یه پلاستیک سفیدکه توش پر نواربهداشتی استفاده شده س وای هی خودموزدم جیغ زدم گفتم الان همسایه هافکرمیکنن مال منه شوهرم اعصابش خراب شدباپاش زدپخش کوچه شد بارونم میومد رفتم بیرون دیدم پرآب شدن ایییییی دوباره جیغ گریه ک ابروی خانمارفت بیچاره رفت باپاش همشوجم کرد اخرفهمیدم نوه کوچه بغلی گذاشته چون سطل آشغال دوربوده🤒

منتظرمعجزه خدام تادلم آروم بگیره میشه یه صلوات یه دعامنومهمون کنی اگه دعام کردی به حق حضرت زینب حاجت روابشی💚🤲
وای مایبارمهمونی بودیم برگشتیم خونه دیدم جلودرمون یه پلاستیک سفیدکه توش پر نواربهداشتی استفاده شده س ...

دم شوهرتون گرم ک رفت جمع کرد 

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ادم ک چ عرض کنم موجود دو پا میشه خطابشون کرد خیلی کثیف بودن روی همون میزی ک کار میکردن بدون ...

وای یعنی همچین ادمایی تو خونه خودشونم همچین کاری رو میکنن نوار بهداشتی ها رو همونجور میندازن تو دسشویی یا فقط غذا میخورنو میندازن وسط پذیرایی😫

فقط 4 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

باید فرهنگ بشه و به بچه هامونم یاد بدیم

۱. رفتین سرویس بهداشتی بیرون قبل از دستشویی کردن کاسه و اطرافش رو بشوریم 

۲. بعد از کارمون هم بشوریم کاسه و اطرافش رو

من همیشه این کار رو میکنم و هرکی رو ببینم بهش آموزش میدم....

2728
وای یعنی همچین ادمایی تو خونه خودشونم همچین کاری رو میکنن نوار بهداشتی ها رو همونجور میندازن تو دسشو ...

کلا کثیفن

و اصلا بهداشت رعایت نمیکنن

مطمینم خودشون تمیز نمیشورن

من دوستم پزشکه میکه یه دختره اومده بود اورژانس

تمام لای پاهاش پی پی بوده از قبل

ولی آرایش و تیپ و لباساش عالی...انقد دختره کثیف بود 

برای معاینه همه چندششون میشد 

آخرش یه دانشجوی پزشکی انداختن جلو ک برای معاینه

کلی هم بهش فش داده بودن بین خودشون

بعضی از زنا خیلی لجنن تازه خودشونم خیلی میگیرن  فکر میکنن با کلاسن

مثلا میخوان پریودی رو عادی جلوه بدن؟😐✋ هرچی میریم جلوتر بی فرهنگی با کلاس تر میشه خدا بهمون رحم کنه

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
مثلا میخوان پریودی رو عادی جلوه بدن؟😐✋ هرچی میریم جلوتر بی فرهنگی با کلاس تر میشه خدا بهمون رحم کنه

اره دیگه همه هم  اون کلیپ صدا سیما چماغ میکنن میزنن سرت 

سلام  میخاستم  بگم من ۶ساله اینجاعضو هستم  و این کاربری هفتمم هست😎بقیه کاربری هام بخاطر بعضی از مساعل تعلیق شد *چندتاشم  خودم تعلیق کردم خودمم معرفی نمیکنم 💙چون اکثرتون منو میشناسین 😊باز نمیخام دشمن تراشی بشه  خلاصه خاک خورده ای سایتم  ✋ از ۸سال پیش کاربر خاموش بودم  (و یه نصیحت برای شماها دارم طبق تجربیات من در این چندین سال  هیچ چیز اینجا باور نکنین اعصاب خودتونو خورد نکنین  زندگی تونو رو بخاطر حرفای بقیه خراب نکنین از کسی مشورت نگیرین اینجا اصلا  چون چیزی جز پشیمونی نصیب تون نمیشه  لطفا وقتی  تحت تاثیر حرفای کاربرای اینجا قرار گرفتین کاری انجام ندین 😑-دل کسی نشکنین اینجا  دو روز دنیا ارزش هیچی نداره این سایت که  در مقابل دنیا که زره ای نیست) اینجا پر از ادمای جور وا جور ۹۰در صد شونم به درد نمیخورن😂  ولی  اون ۱۰درصد باقی مونده  خیلی خانوم های گلی هستن  امید وارم وقتی وارد سایت میشین اون ۹۰درصد جلو چشم تون نباشن😂  (البته محاله  این اتفاق  پس مجبور به تحمل هستین😁)شما به خانومی خودتون ببخشین شون
2738
اره دیگه همه هم  اون کلیپ صدا سیما چماغ میکنن میزنن سرت

اون‌دیگه تو شبکه سلامت بوده موضوع شبکشه، حالا بعضیام میخوان نفهمن متاسفانه

اللّهُم صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

بابا کسایی که این کارو میکنن یه بی‌شعور به تمام معناان اون دفعه تو دریاچه  رفتم دستشویی خانومه نوارشو برد پرت کرد تو سبزه ها. یه خانومی بهش گفت این چه کاریه زشته برگشت گفت همین ادمایی مثل شما باعث عقب موندگی ما شدن پریود یه چیز طبیعه و ازش خجالت ندارم به خودم افتخار میکنم😐😐😐😐😐قیمه هارو میریزن تو ماستا.میگن از پریود خجالت نکشید یعنی اینکه وقتی درد دارید به بقیه بگید یا برای خرید نوار خجالت نکشید نه این که نوارتونو پرت کنید این ور. والا پوشک بچه هم پرت نمیکنن این ور اون ور😐😒

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست