2737
2739
عنوان

با خوندن این کامنتی ک این اقا راجب زن ها گفته خودم خجالت کشیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1346 بازدید | 55 پست

🤢

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینو کجا گفته تو همین سایت؟؟

تو اینستا 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗
2728

من دسشویی هیچ جا بخاطر همین کارای زشتو و ناپسندشون نمیرن...خاک تو سرشون

ایمان دارم که قشنگترین عشق،نگاه مهربان خداوندبه بندگانش است.زندگی رابه اوبسپارومطمئن باش که تاوقتی پشتت به خدا گرم است،تمام هراس های دنیا خنده دار است  
حالا چراداخل چاه میندازن

چ میدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوسال و نیمه گیتار میزنم و اواز میخونم هر سوالی درمورد اواز یا ساز داشتین بپرسین جواب میدم 🤗🤗راستی خواننده مورد علاقمم شادمهره❤️🙂 تیکر تولدمه مجردم یه صلوات واسه خوشبختیم میفرستی رفیق🤗

وااای  چقدر شرم آوره  

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
2740
ببخشید یعنی شماهم اونجوری میندازی؟

ن گفتم خجالت کشیدم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
فک‌ کن‌رفتی سفر یهو دسشویی شماره ۱ گرفتی چیکار میکنی

میمیرم تا برم 🥴🥴🥴

ولی تو پریودی چون تهوع دارم همش اصلا نمیرم از بوش بالا میارم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
بله متاسفانه تو بیمارستان هم من با این گیر کردگی نوار بهداشتی مواجه شدم . کلا دقت کردین دستشویی های ...

بله منم برای همونه نمیرم تو دسشویی های عمومی مگر اینکه مجبور باشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

واقعا خجالت آوره کسانی که نواربهداشتیشونو میندارن خودشون بعدا عذاب وجدان نمیگیرن که مردم بفهمن نوار بهداشتی میزنه و کسی هم گفته کارش خیلییییی اشتباه بوده.. من همیشع تو سطل میندازم و از دستمال که استفادع میکنم هم تو سطل میندازم.. ولی منم دیدم حتی اوناشونم نمیشورن دستشویی بوی گند میگیره 

2706