2737
2739
عنوان

آخه که دلم داره میترکه ولی .....

361 بازدید | 44 پست

سلام نمیدونم چه جوری حرفای دلم وبزنم که هم شما خسته نشید هم بتونم براتون یه جورایی درد ودل کنم من وشوهرم نزدیک ۱۶ سال داریم زندگی میکنیم ولی هنوز نتونستم اخلاقای بدش وترک بدم قهر کردناش غر زدناش و بدتر از همه اینا غرور شو همه بدهستن جز خودش وخونوادش همه کار نمیکنن جز خودش وخونوادش بریم خونه داداشم دیدی زنش چیکار کرد یا آبجیت این وگفت بابات اینجوری گفت نشد یه بار بریم خونه خونوادم از در نیاد باهم کل کل نکنیم جدیدا که رک میگه نه کسی بیاد نه من میرم مادرمم هم فوت شده خیلی تنها وخسته ام جز خودم دوتا بچه هامم خسته شدن آخه تا کی دعوا کینه قهر خونوادش بیان یا بریم خونشون براشون چیزی کم نمیزارم ولی اصلا درک وفهم نداره الان قهریم ولی انقد پرو شده تا ده روز هم باهاش حرف نزنم به روی خودشم نمیاره بچه هامم هی میگن مامان تو برو آشتی کن بسه دیگه انقد قهر آخه چیکارکنم من یکم راهنماییم کنید شاید کارای من بد هست؟؟؟؟

چون براش عادی شدع 

دوما اینکع تا زمانی ک خودش نخاد نمیتوتع اون اخلاقا رو ترک کنع

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
انقدر قهر کردی عادی شده مرد و زن خیلی عجیب غریبن واقعا 

اولا من قهر میکردم الان اگه بگم تو زودتر از من میره تو قهر جاشو عوض میکنه وقتی باهاش آشتی میکنم میگم این کارا رو نکن زشته بچه ها یاد میگیرن دقیقا سری بعد همه رو تکرار میکنه

خب  نذار بره دیدن خانوادت بگو اونجا اذیت میشی نرو  توام نرو دیدن خانواده اون. بگو عید به ...

ببین نمیرم عین خیالش نیس میگم جبران میکنم میگه باشه نیا اگه من بهت بگم چرا نمیای

2740
اولا من قهر میکردم الان اگه بگم تو زودتر از من میره تو قهر جاشو عوض میکنه وقتی باهاش آشتی میکنم میگم ...

باید پشیمونش  کنی اینقد وابسته نباش  هر وقت بد خانوادت گفت بگو خب دوست نداری نیا اصلا اجباری نیس  تمام

اصلا کجای دنیا اینهمه رفت امد وجود داره  به مسافرتها و زندکی دونفرتون برسید  درصورت نیاز ت ...

آخه عزیز دلم چقد دوتایی بلاخره بچه نباید دایی خاله ای عمه ایی عمویی رو ببینه چقد لجبازی

ببین نمیرم عین خیالش نیس میگم جبران میکنم میگه باشه نیا اگه من بهت بگم چرا نمیای

خب بهتر  راحت. منم چند وقته بعد از چندین سال یاد گرفتم  راحتم. بدرک هم میاد میخوره هم حرف درمیاره. توام که نری بیشتر راحت 

باید پشیمونش  کنی اینقد وابسته نباش  هر وقت بد خانوادت گفت بگو خب دوست نداری نیا اصلا اجبا ...

نمیبرمش ولی تا کی به بابام داداشم خواهرم بگم کار داره نمیتونه بیاد جدیدا که میگه بگو من میگم نیاید

اولا من قهر میکردم الان اگه بگم تو زودتر از من میره تو قهر جاشو عوض میکنه وقتی باهاش آشتی میکنم میگم ...

چقد بچه است بس به خودش و خانوادش احترام گذاشتی پررو شده

بهش بگو اگه ما نریم خونه فامیل من خونه فامیل شما هم نمیریم

ولی بعید میدونم تغییر کنه بعد این همه مدت

مگه اینکه خودش بخواد کوتاه بیاد

آخه عزیز دلم چقد دوتایی بلاخره بچه نباید دایی خاله ای عمه ایی عمویی رو ببینه چقد لجبازی

این قضیه بعضا نمیشه دیگه ی مدت تو  کاری ک گفتم عملی کن بعدش شوهرت خودش سرش به سنگ میخوره میبینه که باید درخودش تغیرات بده

2706