2733
2739
عنوان

آخه که دلم داره میترکه ولی .....

| مشاهده متن کامل بحث + 361 بازدید | 44 پست
مثلا  عروسی پسرخالش نری  زشت نمیگه یا عید دیدنی مادرش نری. یا خواهرش زایمان کنه نری اینارو ...

دست رو دلم نزار بهت بگم قول بده باور کنی نگی دروغ میگم.خواهرش زایید شد حموم چهلمش تازه خبر دارشدیم اون خواهرش دخترش وششششووووههههرررر داد به ما نگفتن بعد از عقدش خبردارمون کردن چی بگم آخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یا خود خدا آب پاکی رو ریختی تو دستم ۳۸ سالشه

خخخ  خب  مردا پیرتر میشن بدتر میشن خو. تو جوانی باز نقطه ضعف دارن بعدش اعصابشون ضعیفتر میشه 

واخلاقشونم هرچی که بوده  اثبات میشه خب  چاره چیه  معمولا  زناشون بیشتر دوست دارنا اما دیگه اخلاق دست خودشون نمیشه

دست رو دلم نزار بهت بگم قول بده باور کنی نگی دروغ میگم.خواهرش زایید شد حموم چهلمش تازه خبر دارشدیم ا ...

اینا کلا خانواده منزوی هستن چون نسبت بهم محبت ندارن 

و اهمیت نمیدن از،صمیمیت خانواده شما خسته میشه 

کلا اجتماعی بار نیومده انگار  

2728
خخخ  خب  مردا پیرتر میشن بدتر میشن خو. تو جوانی باز نقطه ضعف دارن بعدش اعصابشون ضعیفتر میش ...

خوبه حالا زناشون دوس دارن  ، ولی بی شوخی اولا باز یکم بهتر بود ولی الان واقعا رو اعصابم رفته باز مامانم بود حالم خیلی خوب بود خدا اونم بهم ندید

اینا کلا خانواده منزوی هستن چون نسبت بهم محبت ندارن   و اهمیت نمیدن از،صمیمیت خانواده شما ...

اصلا اجتماعی نیستن اصلا ولی بهش میگم ۱۶ سال یه عمر بابا به خودت بیا کو گوش شنوا

خوبه حالا زناشون دوس دارن  ، ولی بی شوخی اولا باز یکم بهتر بود ولی الان واقعا رو اعصابم رفته با ...

خدا رحمتش کنه میگذره گلم مشکلتونداساسی نیس. یکم باهاش لج نکن قهر نکن حرفتو بزن  مطمعن باش اون میشنوه ولی قهر نکنه با توجه به  غیر اجتماعی بودش مسلما قهر بیشتر بهش میچسبه تا اشتی  بچه هات که بزرگتر بشن به خاطر اونام که شده مجبور ارتباط بگیره 

قهر برا زوجی مثل شما نه تنها خوب نیس بلکه سمه رابطتونه

اصلا اجتماعی نیستن اصلا ولی بهش میگم ۱۶ سال یه عمر بابا به خودت بیا کو گوش شنوا

شوهرمنم  ادم بسیار محافطه کار و دور اندیشی هست تو روابطش خیلی محتاطه  چاره چیه. بیشتر از همه خودش اذیت میشه   شوهرمنم اصلا پایه قهر و اشتی تیس بنابرین من قهر نمیکنم حرفمو میزنمو عادی رفتار میکنم 

2738
خدا رحمتش کنه میگذره گلم مشکلتونداساسی نیس. یکم باهاش لج نکن قهر نکن حرفتو بزن  مطمعن باش اون م ...

خدا پدر مادر تو رو برات نگه داره میدونه تنهام از وقتی مادرمم نیس کم اوردم ولی اصلا احساسی نیس بابا بچهام ۱۳ و۸ ساله هستن واقعا اوناهم خسته شدن ولی میخوام کوتاه بیام ولی یه جاهایی واقعا نمیتونم ببخشم یا قهر نکنم 

ماهم سال 82 ازدواج کردیم  همینه  دیگه مردا صد در صد خوب نیسن  دقت کنید اطرافتون  ...

خوشبخت باشی عزیزم مرد بد واقعا همه چی رو ازت میگیره نفس کشیدن زیبایی امید شاید از دور حرفام خیلی بزرگ دیده میشه ولی منم کم میارم منم داغون میشم منم عصبی میشم ولی کو یه ذره درک وفهم خدایا خودت برسون یکم شعور ومعرفت

خدا پدر مادر تو رو برات نگه داره میدونه تنهام از وقتی مادرمم نیس کم اوردم ولی اصلا احساسی نیس بابا ب ...

میفهمم  

ولی زنای قدیم دیدی  همیشه اخلاقای شوهرشون براشون خط قرمز بوده. مثلا با درهمیایه حرف میزدن میگفتن شوهر من دوست نداره ارایشکاه برم دوست نداره فلان کسو ببینم  دوست نداره جمعه کسی بیاد خونمون چقدم احترامذمیذاشتن به این اخلاق خاص شوهرشون 

یکم بعد ها همین مردا  غلام حلقه ب گوش زناشون میشدن البته خیر دیر. مثلا زمانی که صاحب عروس و داماد میشدن  دیگه زن همه کاره خونه بود 

خوشبخت باشی عزیزم مرد بد واقعا همه چی رو ازت میگیره نفس کشیدن زیبایی امید شاید از دور حرفام خیلی بزر ...

دعا میکنم ایشالا رابطتتون بهتر شه  و راه کارشو پیدا کنی چون دقیق اخلاقت شوهرت نمیدونم. فقط، میتونم بگم امیدوارم حل بشع این قضیه بتوتی راهشو پیدا کنی