2737
2734
عنوان

شوهر فضول و دهن لق بیاین دارم سکته میکنم از دستش

| مشاهده متن کامل بحث + 1552 بازدید | 105 پست

والا هیچ اتفاقی نیافتاده فقط طفلک شوهرت چقدر مظلوم واقع شده 

حالا بفهمن تصادف کردی 

میدونی خانوما تا یه زمانی براشون مهمه کسی نفهمه تصاف کرده ولی بعدا برات مهم نیست از بس جامعه ما رو راننگی زن گیر داده و طنزای بی اساس و مایه فرهنگ سازی های غلط 

ولی برات مهم نباشه بعدا از کارت راجب به شوهرت پشیمون میشی 

بنده خدا نه دهن لقی کرده نه فضولی نه راز مهمی رو برملا کرده دقیقا رفتار یه مرد رو انجام داده 

مدا با زنا فرق دارن 

اگر برای این موضوع می خواهی طلاق بگیری لطف کن دیگه هم شوهر نکن چون از این دست اتفاقا زیاده توزندگی و هی بخواهی طلاق بگیری این تویی که میشی زندگی خراب کن 

دوستت دارم که اینطور به چالش انداختمت عزیزم 

هیچی نشده برو تازه از شوهرت به خاطر تهمتت  معذرت خواهی هم بکن تازه بهش میگی فضول بعد از این میره تو نقش فضول بایدبعد از این همش بهش بگی خوشم میاد راز نگه داری 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا هیچ اتفاقی نیافتاده فقط طفلک شوهرت چقدر مظلوم واقع شده 

حالا بفهمن تصادف کردی 

میدونی خانوما تا یه زمانی براشون مهمه کسی نفهمه تصاف کرده ولی بعدا برات مهم نیست از بس جامعه ما رو راننگی زن گیر داده و طنزای بی اساس و مایه فرهنگ سازی های غلط 

ولی برات مهم نباشه بعدا از کارت راجب به شوهرت پشیمون میشی 

بنده خدا نه دهن لقی کرده نه فضولی نه راز مهمی رو برملا کرده دقیقا رفتار یه مرد رو انجام داده 

مدا با زنا فرق دارن 

اگر برای این موضوع می خواهی طلاق بگیری لطف کن دیگه هم شوهر نکن چون از این دست اتفاقا زیاده توزندگی و هی بخواهی طلاق بگیری این تویی که میشی زندگی خراب کن 

دوستت دارم که اینطور به چالش انداختمت عزیزم 

هیچی نشده برو تازه از شوهرت به خاطر تهمتت  معذرت خواهی هم بکن تازه بهش میگی فضول بعد از این میره تو نقش فضول بایدبعد از این همش بهش بگی خوشم میاد راز نگه داری 

2728

بیخیالللل من با شوهرم قرارگذاشتیم پیشه خانواده اش بگیم بچه دوم دوس نداریم درحالیکه من دوس ندارم...بعد میریم اونجا میشینه میگه آرزو دوس نداره یه دختر برا من بیاره🥴🥴منم میگم خودش بچه نمیخواد😣🥴بعد باز میگه نه من دوس دارم قسم هم میخوره🥴😂😂😂

ماییم و نوایِ بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی...🦋
اسفندی

همه چی به کنار

ولی از من میشنوی لازم نیست که این جور چیزا رو اینقد بزرگ بدونی

منظورم راز بودنش نیست

این هست که یه تصادف یا اصلا چند تاشم چیز بدی نیستن

شیعیان ما به اندازه آب خوردنی مارا نمی‌خواهند. اگر بخواهند دعا می‌کنند و فرج ما می رسد. گاهی طبیب هم با بیمار گریه کرده😢💔 انگیزه ای برای ادامه دادن به زندگی نداشتی ،برو یه چیز خوشمزه بخور مثلا کاکائو😌به نسخه های دیگه ای از خودت در آینده فرصت زندگی بده خود خواهم نباش Take care
من ۲۳ همسرم ۲۵ یعنی برم ار دلش در بیام؟ چون خیلی دعوای بدی شد میترسم باهام سرسنگین باشه

اره عزیزم حتما در بیار از دلش 

و اینک دیگ اصلا اصلااااا هرچی شد سریع ب مامانت نگو

اونطوری خب اونم میره میگ دیگ

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
2740
بیخیالللل من با شوهرم قرارگذاشتیم پیشه خانواده اش بگیم بچه دوم دوس نداریم درحالیکه من دوس ندارم...بع ...

😂😂😂😂😂😂😂عزیزم

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...
واااییی از دست اسفندی های زود جوش. سریع جوش میارن سریع هم خاموش میشن

من🙂🤚

روزی 200 بار دعوا میوفتم با همه 

20ثانیه بعدش ارووووومم انگا هیچی نشده😂

والا هیچ اتفاقی نیافتاده فقط طفلک شوهرت چقدر مظلوم واقع شده  حالا بفهمن تصادف کردی  میدو ...

الان با گربه رفتم شوهرمو بغل کردم احمق عوضی بهش میگم ببخشید مثل مرده هیچ عکس العملی نشون نمیده بیشعور 

والا هیچ اتفاقی نیافتاده فقط طفلک شوهرت چقدر مظلوم واقع شده  حالا بفهمن تصادف کردی  میدو ...

تازه جاشم برد جدا کرد،اون و مادرشم خیلی حرفا بارم کردن ساکت که نبودن دلت براشون بسوزه

من یه شهریوری آروم و با احساسم واقعا وقتی یه اسفندی باهام دعوا می‌کنه گریم میگیره

عزیزم🥺❤️

2706