2733
2734

سلام ما طبقه بالای خونه پدرشوهرم زندگی میکنیم

چند ماه پیش من ماشین شوهرمو بردم بیرون و مالیدم به جایی که تمام هزینه ماشین رو پدرم داد

امشب شوهرم رفت ماشینو بفروشه

همه خونه پدرشوهرم بودیم

گفت بردم کارشناسی گفتن یه طرفش کامل رنگ دار شده(همون جایی که من مالیدم) شوهرم نمیدونسته بهش گفته بودن فقط یه وجبش رنگ داره

گفتم تو کدوم تصادف رنگ دار شده؟
گفت همون تصادفی که تو کردی

منم خون به مغزم نمیرسید بهش گفتم فضول و خیلی ناراحت شدم

رفتم طبقه بالا چون وقتی این اتفاق افتاد بهش گفتم به هیچ وجه نمیخوام کسی بفهمه

حالا اومده میگه من از دهنم پرید تو سوال پیچم کردی منم خیییییلی رو این قضیه حساس بودم و زنگ زدم به مادرم گفتم من تحمل زندکی با شوهر فضول ندارم  بعد مادرش  اومد بالا و دعوا بالا گرفت

تقصیر کیه؟

البته اینم بگم که من فکر کردم از قبل بهشون گفته فکر نمیکردم الان یهو گفته باشه وگرنه راست و ریستش میکردم
من ادمیم که خوشم نمیاد کسی سر از کارم در بیاره و خیلی بهم برخورد

۲۵ سالشه یعنی واقعا اختیار دهنش باهاش نیست که بدونه چی میگه 

😐😐😐چیز بدی نگفت که

جواب سوال خودت بود

ینی ازش مخفی کردی ی سمت کلا رنگ ه؟ 

نمیدونم کی بود....چی چی بود...که یهو دوید تو زندگیم...با اون چشاش...اخ چشاش...چشاش...چشاش بدبختم کرد...اتیشم زد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم شما خیلی تند و‌جبهه گیرانه برخورد کردی

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره
2738

سخت نگیر جنایت که نشده کاریه که شده حواسش نبوده گفته نباید به خانوادت زنگ میزدی،،،

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

به نظرم خیلی هیجانی عمل کردی اینطوری باعث میشی حرمت هاتون از بین بره

(((((📚🪞🤍روان شناس هستم🫂👩‍⚕️🦋))))) به دوستان نی نی سایت مشاوره داده میشود😉😍 بالاخره بعد از بیشتر از دو سال انتظار به ارزوم رسیدم خدایا صد هزار بار شکرت ۱۴ محرم . اول شهریور بی بی چک و ازمایشم مثبت شد خدایا به حق حسین نی نی ام سالم و سلامت بیاد بغلم و انشالله همه ی منتظرا صاحب اولاد شن دعا کنید لطفا سالم و سلامت دنیا اومدن نی نی ام 😍🥰 💚♡سخت معتقدم به جمله ی توکل بر خدایت کن کفایت میکند حتما♡💚زندگی باید کرد... و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت غصه هم میگذرد پس به تن لحظه ی خود جامه اندوه مپوشان هرگز 😢🚫همیشه با خدا معامله کن اینجوری هم قشنگ تره و هم ارامشت بیشتره هر کاری میکنی نیتت خدایی باشه نه به خاطر آدما💋❤خدایا خودت بساز تو بسازی قشنگ تره

تقصیر توهست عزیزم

وقتی ازش پرسیدی ،انتطار داری اون لحطه مغز ادم به دروع کار کنه

بعدم مگه قتل کردی که کسی نفهمه،چرا اینقد زندگی برات سخته

ددرصد تو مقصری

انصاف نیست یکبار به دنیا آمدن واین همه مردن..
2706