2733
2739
اهان  من بلد نیستم اخه  یعنی الان لیمو ارزونترین وقشه ؟ تاکی؟

نمیدونم گلم همسرم گرفته

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
یعنی لیمو گرفتی پوستش روغنیه یا اب لیمو روغنیه؟

لیمو پوستش روغنیه

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فک کنم  ده یا یازده.. همسرم گرفته

خوبه منم با آبگیری 12 گرفتم غوره هم با آبگیری 7و نیم 10 کیلو غوره گرفتم 6 و نیم لیتر آب داد ولی آبلیمو از پارسالم داشتم واسه همین سه کیلو نیم بیشتر نگرفتم اونم به بطری 1و نیم لیتری شد .

یکم تو اب بذا بمونه

از صبح گذاشتم..اولشم روغنی بود

2728
خوبه منم با آبگیری 12 گرفتم غوره هم با آبگیری 7و نیم 10 کیلو غوره گرفتم 6 و نیم لیتر آب داد ولی آبلی ...

مبارکه.به خوشی بخورید

لیمو پوستش روغنیه

خب عیبی ندارد با مایع ظرفشویی بشور خوب میشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
خب عیبی ندارد با مایع ظرفشویی بشور خوب میشه

چه جوری این همه لیمو روبا مایع بشورم🙄🙄تا فردا صبح تموم میشه😂

2740
انگار پوستش روغنیه😐😐

گلم بهتره پوستش بگیری ... من خودم برا اب گیری خریدم پوستشون گرفتم بعد اب گرفتم بازم یه سفیدی مثل پنیر داشت اونم از ابلیمو درش اوردم کلاپوستش تلخش میکننه... پوستش میتونی با مایع ظرفشویی بشوری تا روغنش بره

براخواهرم دعا کنیدتاابد کنار همسرش زندگی کنه و با خوبی ها و بدی های زندگی بسازن ..صلوات
مامانم پهن میکنه دو روز تو آقتاب نمیدونم ریط داره یا نه

نه ربط ندارد می‌زاره پوستش خشک بشه خوب آبگیری بشه

قدیمیا میگن مادر کدبانو دختر بی هنر ها😁😁😁😁😁😁😁

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
گلم بهتره پوستش بگیری ... من خودم برا اب گیری خریدم پوستشون گرفتم بعد اب گرفتم بازم یه سفیدی مثل پنی ...

مرسی عزیز🌹🌹

نه ربط ندارد می‌زاره پوستش خشک بشه خوب آبگیری بشه قدیمیا میگن مادر کدبانو دختر بی هنر ها😁😁😁😁 ...

خدا خفت نکنه😂😂حلالیت بگیر ازش

چه جوری این همه لیمو روبا مایع بشورم🙄🙄تا فردا صبح تموم میشه😂

ظرفت رو اب ولرم بریز مایع حل کن بعد بریز توش بزار چند دقیقه بمونه بعد آبکشی کن 

نه ربط ندارد می‌زاره پوستش خشک بشه خوب آبگیری بشه قدیمیا میگن مادر کدبانو دختر بی هنر ها😁😁😁😁 ...

هیچی مثل آبلیمو آبغوره ی بی دردسر که برات میارن شیرین نیست

حتی شیرینتر از عسل😁

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
هیچی مثل آبلیمو آبغوره ی بی دردسر که برات میارن شیرین نیست حتی شیرینتر از عسل😁

ای تنبل😁😁😁😁😁