2737
2739
هیچی مثل آبلیمو آبغوره ی بی دردسر که برات میارن شیرین نیست حتی شیرینتر از عسل😁

ای گل گفتی🌹🌹

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
ای تنبل😁😁😁😁😁

😋😋

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا خفت نکنه😂😂حلالیت بگیر ازش

خودش می‌دونه شوخی کردم

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
ظرفت رو اب ولرم بریز مایع حل کن بعد بریز توش بزار چند دقیقه بمونه بعد آبکشی کن 

کردم تمیز نشد 

تازه ملتفت شدم که:هرچه دلم خواست نه آن می شود.. هرچه خدا خواست همان میشود 🤗 🤗 من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من امیدم به خدا بعد خدا هم به خداست...... خدایا خودت که جریان ومیدونی... الهی آمین 🤲🤲🤲 
2731
کردم تمیز نشد 

عیب ندارد چربی پوست توش که نمیره

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
عیب ندارد چربی پوست توش که نمیره

مرسی مهربون. موفق باشی گلی🌹🌹

خدا دلتو شاد کنه🌹🌹

خودش می‌دونه شوخی کردم

ولی فک کنم میریزه تو آفتاب که پوستش خشک بشه و اون عطر روغنیش بره

چون چند روز پیش باهاش حرف زدم میگفت لیمو سبز اوردن کیلو ۱۲ میگیرم برای آبگیری ولی یکم تلختره

زرد خوبه و عطری نیس ولی گرون میشه

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
ولی فک کنم میریزه تو آفتاب که پوستش خشک بشه و اون عطر روغنیش بره چون چند روز پیش باهاش حرف زدم میگف ...

من برای آبگیری می‌زارم بمونه چون آبش بهتر گرفته میشه

2738
ولی فک کنم میریزه تو آفتاب که پوستش خشک بشه و اون عطر روغنیش بره چون چند روز پیش باهاش حرف زدم میگف ...

خدا مادرتو نگه داره وپسرتو به سلامتی برسونه بغلت🤲

واسم دعاکن🌹🌹

سبز آبش تلختر میشه لیمو زرد بهتره

خدا مادرتو نگه داره وپسرتو به سلامتی برسونه بغلت🤲 واسم دعاکن🌹🌹

ممنون

چشم حتما💟💟