2737
2739

داداش من دو سال پیش نامزد کرد متاسفانه دختره بعد از یکی دو ماه گفت منو به زور دادن وقصد کرد جدا بشه مهرشم اجرا گذاشت و امسال بالاخره کار طلاقشون تموم شد 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

خب.

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

مهریه شو گرفت و در دوران نامزدی جدا شدن الان برای داداشم ی دختر دیگه ای اتنخاب کردیم و اون می ترسه

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2740
مهریه شو گرفت و در دوران نامزدی جدا شدن الان برای داداشم ی دختر دیگه ای اتنخاب کردیم و اون می ترسه

برای نامزدی عقد میکنین؟؟€خوب اشتباه کردین

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

خواستگاری رفتیم اما اون از همون اول به ما گفته من تا شش ماه عقد نمیکنم اومدیم و اون بعد عقد گفت نمیخوام و مهرشو اجرا گذاشت اما مادر دختره قبول نمیکنه چیکار کنیم ما

خواستگاری رفتیم اما اون از همون اول به ما گفته من تا شش ماه عقد نمیکنم اومدیم و اون بعد عقد گفت نمیخ ...

هر دو طرف حق دارن .من صادقانه بگم با عرض پوزش  خودم به شخصه به مردای مطلقه اعتماد نمیکنم .از طرفی ام برادر شمام ی بار ضربه خورده .ولی خب ۶ ماه زمان لازم واسه شناخت یه آدمه عیبش چیه که قبول نمیکنن 🤔تازه اونا باید همچین شرطی بذارن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)