2410
2553

داداش من دو سال پیش نامزد کرد متاسفانه دختره بعد از یکی دو ماه گفت منو به زور دادن وقصد کرد جدا بشه مهرشم اجرا گذاشت و امسال بالاخره کار طلاقشون تموم شد 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

خب.

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)

مهریه شو گرفت و در دوران نامزدی جدا شدن الان برای داداشم ی دختر دیگه ای اتنخاب کردیم و اون می ترسه

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
2714
مهریه شو گرفت و در دوران نامزدی جدا شدن الان برای داداشم ی دختر دیگه ای اتنخاب کردیم و اون می ترسه

برای نامزدی عقد میکنین؟؟€خوب اشتباه کردین

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...

خواستگاری رفتیم اما اون از همون اول به ما گفته من تا شش ماه عقد نمیکنم اومدیم و اون بعد عقد گفت نمیخوام و مهرشو اجرا گذاشت اما مادر دختره قبول نمیکنه چیکار کنیم ما

خواستگاری رفتیم اما اون از همون اول به ما گفته من تا شش ماه عقد نمیکنم اومدیم و اون بعد عقد گفت نمیخ ...

هر دو طرف حق دارن .من صادقانه بگم با عرض پوزش  خودم به شخصه به مردای مطلقه اعتماد نمیکنم .از طرفی ام برادر شمام ی بار ضربه خورده .ولی خب ۶ ماه زمان لازم واسه شناخت یه آدمه عیبش چیه که قبول نمیکنن 🤔تازه اونا باید همچین شرطی بذارن 

خانم هستم 🍁خوب بودن  و بدبودن  فقط برچسبیه که ادما روت میزنن بر اساس میزان نفعی که براشون داری. 🌸🌸(خطاب به یه عده اگه اهل دعوا و عقده گشایی هستی سرت به سنگ خورد چون من جواب نمیدم بگرد دنبال یه قربانیه دیگه خدا نگهدار 😛)