2733
2734
عنوان

امشب خیانت همسرمو فهمیدم

| مشاهده متن کامل بحث + 2015 بازدید | 102 پست

اول زنگ برن به شماره ببین خانم یا اقاس

دوم اگه خانم..  زود به شوهرت نگو بزار مدارک شواهد بیشتری پیدا کنی مثلا پیام های بیشتر موبایلش در اینده

سوم مشاوره برو  با خودش حرف بزن

چهارم به خانوده خودت و خانواده خودش بگو

امابا مدارک وشواهد و نشانه های قوی مبنی بر خیانت نه خیالبافی زنانه و حدس گمان

از کسی حرف شنوی داره؟

موافقم باهاتون...اصلا مورد مشکوکی نیست که این خانوم شلوغش کرده و بقیه هم خیانت خیانت میکنن... خیانت ...

خدا کنه این طور باشه درسته الان پول نداره ولی کلی زمین داره ک اگه بفروشه باهاش خیلی کارا میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
به روش نیارم ادامه میده اخه چه جوری بهش فک نکنم  

هیچی جلو جلو بساط اتهام رو بپا کن دیر نشه ! 

نشخوار ذهنی نکن با این اوهام 

قلبت رو به روی هر بد دلی ببند 

به جای این فکرا زندگیت رو بچسب و لذت ببرید از زندگی و کودکی بچه هاتون 

گرد خستگی رو از شونه ی شوهرت بتکون 

2738
بقول قدیمیا هیچ کس از گشنگی نمرده عزیزم بعدم ما این همه دانشمند و آدمای موفق داریم که از قعر جامعه ا ...

یکی از آشناها داره طلاق میگیره نفقه بچه رو دادن ۸۰۰ بنظرت این پول کفاف پوشک و شیرخشک یه ماه نوزادو میده؟

یعنی از یه پیام رسیدی مشکوک شدی بهش؟!  میدونی چرا پیام و‌تماساشو پاک کرده؟! چون شما زن حساسی ه ...

من هیچ وقت دست نمیزنم ب گوشیش اولین بار بود اونم چون فهمیدم داره دروغ میگه رفتارش خیلی غبر طبیعی بود

یکی از آشناها داره طلاق میگیره نفقه بچه رو دادن ۸۰۰ بنظرت این پول کفاف پوشک و شیرخشک یه ماه نوزادو م ...

آمارها رو توی ایران که من اصلا قبول ندارم

نمیدونم کفاف میده یا نه چون خودم مجردم

ولی شما تا صبح هم که بگی نمیشه و اینجوری میشه و اونجوری میشه من میگم باید قبل از حاملگی فکرشو میکرد الان که کار از کار گذشته نمیشه در مورد مرگ و زندگی یه موجود زنده نظر داد اونم الان زندس مثل همه ما حق زندگی داره

من به مردم این شهر میخندم که چقدر درگیر این زندگی شدن...
2706