2733
2734
عنوان

امشب خیانت همسرمو فهمیدم

2015 بازدید | 102 پست

سلام حالم خیلی بده امیدوارم ی راهی خدا از طریق شما پیش روم بزاره ی دختر ۱۵ ماهه دارم و تازه فهمیدم مجدد باردارم 🥺 امشب شوهرم زنگ زد ک مسافر میبره خارج شهر ی سر هم منزل مادرش میره دوازده شب اومد خونه گفت شام خوردم بهش شک کردم چون هیچ وقت بی خبر شام نمیخورد یا اگه میخورد مادرش حتما برای من هم غذا میفرسته ی مدته اوضاع مالی خرابه هیچی هم تو خونه نداشتیم تعجب کردم از رفتارش خلاصه خابش برد رفتم گوشیشو نگاه‌ کردم هرچی چت داشته پاک کرده تماس هاش هم همین طور فقط یهو تو پیام هاش دیدم ی اسمی سیو کرده ک دو تا پیام بهش ۹ شب داده یکی نوشته سلام رسیدی یکی هم نوشته من میام ایستگاه اتوبوس املاکی شلوغه تو تماس های واتس اپ هم ساعت بیست دقیقه ب دوازده شب هم دو تا تماس تصویری با این شماره داشته کاملا مشخص شد ک این اقای با غیرت  با این خانم شب رفتن شام و ب من دروغ گفته دو شب پیش هم دیدم تا صب سرش تو گوشیه( از وقتی بچه ب دنیا اومده اتاقشو جدا کرد ک راحت بخابه‌ بعدشم ب بهانه گرما موندگار شد ) من الان موندم چیکار کنم با ی بچه تو شکم و ی بچه ۱۵ ماهه اصلا فکرشو نمیکردم همچین ادمی باشه توروخدا راهنمایی کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

ببین عزیزم خیاااانت بدترین چیزه   من اگه باشم قلبم وایمیسته تورو نمیدونم   ولی حواستو جمع کن اگر خائنه ملک و پول برای خودت جمع کن   من سالهاست این دغدغمه تا دیروز شوهرمو امتحان کردم

2738

فقط میتونم بگم خدا لعنتش کنه

و به تو کمک کنه

میتونی جدا شی یعنی خانوادت چطورن میتونن حمایتت کنن با بچه هات؟

به ابلفض حلال نیست تنهایی تاپیک عکس و جنجالی و ترسناک میبینین...تگ کنین خمس بدین حلال بشه🙁

واقعا سخته درد و دل کردن 😢 خیلی حس بدی داری میدونم 

اما سعی کن زیاد احساساتی عمل نکنی با سیاست پیش برو 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
بچه هام 😭😭😭

بچه ها بابای بی پول و خائن میخوان چکار؟

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2706