2733
2739
عنوان

من خیلی دلرحمم یا شماهم....

348 بازدید | 49 پست

من ۲۳ سالمه و مجرد،سرکارم نمیرم یعنی درامد ندارم و دارم درس میخونم

بعضی شبا مثلا حدود ۱۰ تومن میدم، بال و گردن مرغ میگیرم میبرم به گربه ها غذا میدم

اگه غذای اضافه توخونه داشته باشیم میریزم تو یبار مصرف حتی شده دو پرس،میبرم میدم به معتادای کنار خیابون

هرچی بطری نوشابه داشته باشیم پر از اب میکنم میزارم فریزر یخ بزنه، بعد میزارمش بیرون یکم از یخی دربیا،،ظهرای گرم تابستون میبرم میدم به معتادا و کارتون خوابای خیابون

حامی یه دختر بچه ام که پدرش مریضه و ماهی ۸۰ الی ۱۰۰ تومن اینا واسش میریزم

گاهی اوقات نذر میکنم و نذرم براورده شدنی میرم سر چهارراه چندتا بچه ی کار پیدا میکنم و میبرمشون سوپری واسشون یه خوراکی میگیرم،یا اگه نذرم بزرگ باشه میبرمشون رستوران اما پول نمیدم بهشون چون میدونم جیب خودشون نمیره

البته این کارام همیشگی نیستا،مثلا ماهی یبار دوبار انحام میدم 

حالا شماهم اینحورید یا من زیادی دلرحمم؟

با تاپیکام سعی نکن داستان زندگیمو بفهمی یا منو بشناسی.چون ممکنه مشکل دوستمو یا دخترخالمو یا  مامانمو یا هرکس دیگه که ازم کمک میخاد رو از زبون خودم بنویسم و نظراتتونو بهش انتقال بدم.پس اگه تاپیکام متناقضه فکر نکن دروغه یا سرکاریه.اینجا واسم یه محیط امنه واسه استفاده از تجربه های شما و مشورت باهاتون ❤💜

با اجازه استارتر عزیز

👈👈👈برای حاجت روایی 

یه درد هممون میخوره 

لطفا بیابد هرکی تجربه کرده 👉👉👉

https://www.ninisite.com/discussion/topic/6923814/کیا-یه-شهیدی-رو-واسطه-قرار-دادند-برای-رسیدن-به-حاجتشونکدوم-شهید-بود?postId=200462829

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

همسر منم اینطوری... مخصوصا به ایتام....

کمک به ایتام لطفی که اونا در حق ما می کنن.... واقعا معجزه می کنه

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

چقدر انسانی 👌👌👌👌👌👌👌

کفش هایم را بپوش😪😪😪 تا بفهمی چقدر دنیا برام پرپیج و خم هست تمومی نداره لاکردار 🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔🤔 میرقصم و میروم 😂😂💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃💃
2706