2737
2739

کدوم شهید بود؟❤

حاجتتون چی بود؟ برآورده شد؟

چطور ازش درخواست کردید

از تجربه هاتون برامون بگید 🙏🙏🙏

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

من واسه یکی بچه دارشدنش به باب الحوائج حضرت عباس علیه السلام

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

یکی از شهدای هویزه رو واسطه قرار میدادم برام دعا کنه....

قبولی کنکور رو ازش خواستم.... در اوووووج ناباوری بهترین جا قبول شدم...

همسر خوب ازش خواستم..‌ اصلا نفهمیدم چجوری اومد(البته اون شهید بزرگوار واسطه بود ولی امام رضا بهم نظر کرد)....

ارشد هم همینطور.....

کلا خیلی بهم لطف داره...

اسمشونم.. شهید خلیل گل بهاری..  

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
2740
یکی از شهدای هویزه رو واسطه قرار میدادم برام دعا کنه.... قبولی کنکور رو ازش خواستم.... در اوووووج ن ...

عزیز برا کنکور زحمت کشیده بودی زیاد؟ یا معجزه شد؟

چطور ازشون درخواست کردید 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

من به هرشهیدی می‌رسیدم از شهدای جنوب تا گلزارشهدا ازدواجمومیخواستم آخرشم جور شد ولی نمی‌دونم دیگه کار کدوم بود همه اماماروهم صدا کرده بودم آخه ولی آخرش فکرکنم کار حضرت زینب بود واسه ساخت صحنش تلویزیون شماره پیامک داده بود من اندازه هزارتومن سهم شدم به نیت خواستم ،فرداش یا چندروز بعدش ازدواج کردم 

عزیز برا کنکور زحمت کشیده بودی زیاد؟ یا معجزه شد؟ چطور ازشون درخواست کردید 

گلم واقعا نسبت به دوستام اصلا اونطور که باید نخونده بودم... ولی روزانه تهران قبول شدم....

از طرفشون زیارت عاشورا میرخوندن و صلوات می فرستادم... دقیقش ولی یادم نیست.... ولی خیلی باهاشون صحبت می کردم و سر نمازم ایشونو واسطه قرار میدادم

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  

من حتی نمی رفتم نتیجه کنکورمو ببینم چون مطمئن بودم رتبه آنچنانی نیاوردم... ولی اصلا اینطور نبود...  

چقدر خوب😍میشه برام دعا کنی که حاجتم براورده بشه؟

گلم من انقدر بدم دعا کنم برات کلا دیگه خدا منتفی ش میکنه....  

ولی به روی چشم.... یه نماز کلاغی میخونیم  

2706