2733
2739
عنوان

كسي هست بعد بخشيدن خيانت همسرش حس خوبي داشته باشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1732 بازدید | 133 پست
عزیزم فقط اینو بدون اکثر زندگیا همینه.فقط بعضیا متوجه نمیشن.سعی کن بیخیال باشی.

عزیزم با این جمله شما عملا مجوز اینو میدید که هر کس هر جا عشقش کشید خیانت کنه 

نخیر گلم اینجوریام نیس 

بیشتر داستانای خیانتی که شما تو مجازی میشنوید یا تو واقعیت بهتون گفته میشه صرفا ساخته ی ذهن اون شخص هست و واقعی نیس 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه پشیمونه یکبار ببخشش ،، و اصلا فراموش کن که شاید بهتر از قبل بچسپه به زندگیش ولی چون عقد هستین نم ...

چتاشون خيلي بد بود (حرفاي سكسي) حتي عكس از جاهايي كه نبايد براي هم ميفرستادن 🥺🥺 وقتي بهم نزديك ميشه من نميتونم به اون از تهه دل با عشق نزديك بشم 

2731
شاید باور نکنین ولی اطراف من زنهایی هست که میدونن شوهرشون دوست دختر داره ولی واسشون مهم نیست..با این ...

دقیقا خط قرمز زندگی منم خیانته هیچجوره نمیتونم کنار بیام به شوهرمم گفتم به خیانت از جانب خودت نگا کن ببین اگه من اینکارو بکنم چیکار میکنی گفت تیکه تیکه ات میکنم منم گفتم همون حسو ما زنام داریم چرا فک میکنین ماباید کوتاه بیایم 

برام خیلی تعجب آوره که تو عقد خیانت دیدی و بخشیدی. 

اونوقت اگه ازدواج کنی با دوتا بچه خیانت ببینی حتما تازه می‌خوای بزنی تو سرت و بگی کاش همون عقد جدا شده بودم؟

حماقت شاخ و دم نداره!!! جدا شو ازش. نظر من و بخوای اگه بمونی چ ببخشی خیلی احمقی، ببخشید انقد رک گفتم البته

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2738
برام خیلی تعجب آوره که تو عقد خیانت دیدی و بخشیدی.  اونوقت اگه ازدواج کنی با دوتا بچه خیانت بب ...

دمتون گرم

میخاستم این حرفو بزنم که بعدش دیدم قراره بهم حمله شه نگفتم🤣

شاید خود این خانم بتونن با خیانت خودشونو سازش بدن 

ولی قطعا بچه هاشون به شدت آسیب میبینن 

بچه ای که زیر دست یه آدم خیانتکار بزرگ شه قطعا از نظر روحی خیلی دچار مشکل میشه 

چه حسي به همسرت داري 🥺 زياد فرقي نميكنه چون منم عقدم

حس خوبی ندارم هرچند ته دلم دوسش دارم

یه روزایی خوبم یه روزایی با یادآوریش میخوام بمیرم

یه شبایی تو زندگیم اومدن که فکر میکردم این آدم مچاله ی شده ی روی تخت تا صبح دووم نمیاره ولی صبح شد!:)
دقیقا خط قرمز زندگی منم خیانته هیچجوره نمیتونم کنار بیام به شوهرمم گفتم به خیانت از جانب خودت نگا کن ...

به نظرم نباید درمورد این مسأله باهاشون حرف زد..فقط غیر مستقیم بهشون بفهمانیم که چقدر مردایی که خیانت میکنن پست و بی ذات هستن...یا از بی آبرویی بترسونیمشون..چون واقعا بعضی مردا فقط واسه شیطنت کوتاه مدت و تنوع اینکارو میکنن ..باید ترس داشته باشن و واسشون عادی نباشه

2706