2733
2734

با مامانم دعواشون شد سر یه موضوع مسخره ک البته مقصرش مامانم بود بابام عصابش خورد شد چاقو ورداشت رفت سمت مامانم گفتم بخاطر من نکن عصبی شد اومد سمت من با عصبانیت گفت یه عمر بخاطر شما هیچی نگفتم دیگه دخالت نمیکنی تا تورم نکشتم دیگه بزور ارومشون کردم ولی حال خودم خیلی خرابه دیگه اصلا دلم نمیخاد تو این خونه باشم حیف ک جاییرو ندارم برم😔

به کسی که به تو حسودی می‌کنه ، لبخند(:بزن ... چون اون از تَــــه‍ قلب‍⁦♡‍ــ‍ش⁩ باور داره که تو بهــتر از اونی !!...

😭😭😭

من ۱۶ سالمه پس اگر با نظرم مخالفی ریپلای نکن 😎👊   من به هرچی بخوام  میرسم می دونید چرا؟ چون امید دارم.                                                                          امیدوارم یروزی بشم خانم دکتر♡  میشه برای رسیدن به آرزوم《دکتر شدن》 یه صلوات مهمونم کنی؟     من می توانم آره می توانم باید بتوانم چون قراره بشم خانم دکتر👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️👩‍⚕️                         یه دختر تهرانی😍 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امان ازپدرمادر نادون

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2738

اصلا درک نمی کنم  مادری که می دونه شوهرش عصبیه و هی سر به سرش  می زاره 

واقعا یا طلاق بگیرید

یا نمی تونی رو اعصاب بچه ها راه نرید

مادری به شجاعته و محبت و گذشت 

مرد هر چی بد باشه 

مادر مادر ه 

لطفا با لحن بی ادبانه ریپلای نکنید  مطمئن باشید اگه من بی منطق بودم کاربریم ۱۴ ساله نبود   جواب انسان بی منطق و نمی دم خودتون قطع دسترسی میشید از من گفتن  !!!

..درکت میکنم خیلیییی تنها نیستی 

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ

خدایی به دعواهای مامان بابام امیدوار شدم تا حالا یک بار هم الحمدالههههه روی هم دست بلند نکردن انقد میگن تا اخر یکی کم میاره تموم میکنه😂

خدایا فقط خودم و خودت میدونیم که چه کارایی برام کردی... پس شکرت واقعا شکرت🌻💜
2706