2733
2739
عنوان

بابام با چاقو بهم حمله کرد😭😭بیاید دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 33 پست

ی بارم مامان بابای من باهم سر یه موضوعی دعواشون شد  منم جلوی تلویزیون بودم فیلم می‌دیدم یهو بابام تلویزیون رو خاموش کرد گفت این جنازه در جریان بود

منم بلند شدم وگفتم ب من میگین جنازه و گریه کنان رفتم تو اتاقم و ب مدت ۳ روز اعتصاب غذا و قهر بودم

پیش میاد دیگ تو هر خونه ای دعوا و بحث هست همه مشکل دارن گریه کن بعد بخاب صبح پاشی بهتری

امان از صبح های ک شبش با گریه خوابیدی چنان سردرد و حال بدی میشم ک فقط خدا میدونه

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امان از صبح های ک شبش با گریه خوابیدی چنان سردرد و حال بدی میشم ک فقط خدا میدونه

بهتر از فکرو خیاله صبش یه مسکن بخور حداقل سردردت اروم ش . من بدترین مشکلم داشته باشم میخابم وقتی پاشم بهترم

بهتر از فکرو خیاله صبش یه مسکن بخور حداقل سردردت اروم ش . من بدترین مشکلم داشته باشم میخابم وقتی پاش ...

خیلی خوبه ولی من ناراحت باشم عمرا خوابم نمیبره مبگرنم ک دارم دیگه واویلا... خدا واسه کسی نخواد واقعا شبهای پر از فکر و خیالو

خدایااا واقعا 7 سال انتظار بس نیست؟😭😭لطفا نی نی مو زودی بزار تو دلم.. دوست جونیا دعام کنید لطفااا😘
2728