2737
2734
عنوان

چندتا جاری دارید

| مشاهده متن کامل بحث + 28379 بازدید | 725 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خوشا به حالت ببین کجا کار نیک کردی😂

اتفاقا بدا به حال اونیکه یکی داره ببین چه زجری میکضه از دستش منم یکی دارم قد همون پنج تای تو مارموز و کثافته😁😂

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀
دوعددناقابل

اون ناقابل ش رو خوب امدی😂😂😂میخوای منم اون یه ناقابل تر خودمم بدم بشه سه تا مال تو

خدای تمام قشنگی ها ازت میخام بهم یه بچه سالم و صالح عطا کنی اصلا میدونی چیه خدا جونم راستشو بگم اولش بهمون کمک کن خونه بخریم بعد بهم۴تا بچه بده دیگه چیزی نمیخام راضیم همه بگید آمین میخام به ارزوهام برسم اخه🌹😀

یکی که خیلی دوریم از هم ، با اختلاف سنی زیاااد 

وقتی میخوای ازش عکس بگیری ، نگو لبخند بزن ، بگو :" دوست دارم " و ببین چقد لبخندش زیبا تر میشه !☺                                                                               من تو را لمس نمیکنم ، من تو را زیارت میکنم ، تو با خود بوی بهشت داری 🥰🧡                                            مرد من دوستت دارم 🤭🧿💍 
2738
بکشین کنار که از همه برگزیده تر خودمم،نه پدرشوهر دارم نه خواهرشوهر نه خواهرشوهر نه جاری شوهرم تک فرر ...

بدجنس😂حسودیم شد ولی دلت بسوزه پدر شوهر نعمته برا عروس

2706