2733
2739
عنوان

تحمت ناحق😭😭😭

1096 بازدید | 28 پست

بچه ها من یه مدتی تو خوابگاه بودم ب یسری کارا و دلایل بعد که زدم بیرون دوتا دخترای اونجا بهم زنگ زدن گفتن وسایلمونو دزدیدن😭😭😭😭😭😭میدونیمم کار توهه بخدا من تو عمرم همچین ننگی رو خودم نمیارم هیچوقت هیچوقت اینقدر حالم بده نشستم گوشه اتاقم فقط دارم گریه میکنم خانواده منم یه آدمای سر شناس و معروفن همه میدونن چطوری هستیم تازه من قبل رفتنم ب مدیر خوابگاه هم گفته بودم‌میتونی اتاق وسایل و همه چی چک کنی اما گفت ن لازم نیس میتونی بری حاالا اینا به مامان بابامم میخوان زنگ بزنن خانواده من خط قرمزشون این مسئله هاست منو سرمو میزارن رو سینم😔😔😔😔توروخدا بگیر چیکار گنم

ادیوس ..☆

تهمت .. واگذارشون کن به خدا

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

خدا خیرشون نده

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یکی به شما تهمت بزنه خانوادت شما رو میکشن ؟ 

من دیگه حرفی ندارم

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2738

به مادرت بگو با حراست خوابگاهم صحبت کن و بگو چه تهمتی زدن بگو پیگیری قضایی میکنی و دخترا باید ثابت کنن 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...

واه با چه مدرک و اساسی این حرف رو میزنن که میخوان به خانوادت زنگ بزنن!!!چی دزدیده شده ازشون؟ خانوادت تو رو میشناسن دلیلی نداره بخوان باور کنند و سرزنشت کنند تازه باید ازت دفاع کنند

من در میان اشتباهاتی که مرتکب میشوم در حال ساخته شدنم

میتونی ازشون شکایت کنی 

فقط یادت باشه نباید بترسی 

میدونی بیشتر درد های ما ناشی از محیط زندگی ما هست ن خودمون یعنی تو فکر میکنی زشتی،تنبلی،بی استعدادی اما در واقع هیچکدوم نیستی بلکه این ادم های اطرافت بودن که این حس هارو بهت القا کردن  و روزی که بفهمی اینا واقعی نیستن و افکار دیگران بودن که تو رو کنترل میکردن  نجات پیدا میکنی  بهت توصیه میکنم کتاب زندگی خود را دوباره بیافرینید رو حتما بخون همینطور کتاب ذهن شما دوست شما نیست📚📚
2706