2733
2734
عنوان

ازهیچیه زندگیم لذت نمیبرم....😭😭😭

505 بازدید | 41 پست

همش خونه زندگیه خودموبابلاگرای اینستامقایسه میکنم...حتی شوهرموبچموخودمو....ازاینکه میبینم هرچی دلشون میخوادروسریع میتونن بخرن وهرروزیه چیزبه زندگیشون اضافه میشه ولی ماتوان خرید یه چیزکوچیکونداریم.....شوهرم مردخوبیه سالمه ولی نمیدونم چراازهیچی دیگه خوشحال نیستم....منم دلم میخواداونجوری زندگی کنم مگه چیم کمترازاوناس.....

وزن اولیه ۷۷😰😰وزن شروع۷۷😓😓وزن هدف ۵۷💪💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ظاهرزندگی مردم رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728

عزیزم اینا فقط روی قضیس باور کن عمق زندگیشون به اون خوبی نیست من خودم یکی از اشناهامون بلاگره بخدا همش فیلمه

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
2740

اینستاگرامو حذف کن

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

انفالو کن راحت عزیزم هیچوقت ظاهر زندگی دیکرانو با زندگی خودت مقایسه نکن هرکسی دردو غم خودشو داره 

فقط 11 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برا سلامتی نی نی کوچولوم صلوات بفرسین🙏💗
2706