2737
2739
عنوان

ازهیچیه زندگیم لذت نمیبرم....😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 41 پست

اینیستا خیلی سمی هست، پاکش کن

تا شکری نکن، نمیدونی عمر خوشبختی اونا چقدره، همین سلامتی که داری،. بزرگترین نعمت هست

من اصلا درک نمی کنم چرا این بلاگرها رو معروف و گولدار میکنید، واقعا روزمرگی های یه نفر دیگه چه لذتی برای شما داره؟! 

اون بلاگر هم ببخشید از حماقت امثال شماها هر چی میخواد رو میخره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقاکرده بطورغیرمستقیم.....اصلادلم باهاش نیس دیگه....خیلی باهاش سردشدم....حوصله ی حرف زدنم دیگه ند ...

نکن عزیزم. تو این شرایط اقتصادی خیلی کمن خانواده هایی که بتونن از راه درست به امکانات برسن. اکثرأ یا از راه نادرسته یا کلأ قپیه توی اینستا. نذار زندگیت خراب بشه

2731
نکن عزیزم. تو این شرایط اقتصادی خیلی کمن خانواده هایی که بتونن از راه درست به امکانات برسن. اکثرأ یا ...

این طور نیست. خیلی ها از راه سالم هم زندگی خوبی دارند. من از این ناراحتم که چرا قدرت و اعتماد به نفس هیچ کاری رو ندارم. خسته شدم از بیکاری و بی پولی. چرا من کاری برای رسیدن به آرزوهام نکردم.؟؟ 

عزیزم فقط بلاگرا نیستند،  خیلی از آدمای دور و برمون هم زندگیایی دارند که آدم می مونه

عزیزم چرا خودمون رو آزار بدیم، دارن،. خدا رو شکر، الهی کل ایران یه روزی حالش خوب بشه، خدا خودش هم تو قرآن گفته تو سوره اسرا، که به هر که بخواهم بی حساب روزی میدهم

یا جای دیگه گفته مال و اولاد زینت دنیاست و واسه کسی نمی مونه

همه ی ما پول و تروت و امکانات دوست داریم، ولی نمیشه چون نداریم،. با داشته هامون خوشحال نباشیم و کل عمر حسرت بخوریم

دنیا کوتاهه، این نفس که میره معلوم نیست بیاد، گس حسرت واسه چی، در ضمن همین زندگی، همین شوهر سالم، بچه سالم، آرزوی خیلی هاست، خوب مقایسه باعث ناشکری میشه و ممکنه خدا از آدم بگیره

مثلا همین کوثر هستم … اقا و خانوم ام… از ی طرف میاد تو پیجش عکس سفره های رنگی و پر از غذا میزاره بعد ...

والا همینو بگو ادعاشون ادمو میکشه یه سری فالوورم دارن که همش ازش طرفداری میکنن کوچکترین حرفی یا نقدی داشته باشی بمبارانت میکنن که به چه جرئتی همچین چیزی گفتی و طرف اله بلع از بلاگره بت ساختن البته فک میکنم خود بلاگره بهشون پول میده اینجوری طرفداری میکنن وگرنه مردم مگه بیکارن

2738
تاپیک  مینیمالبست رو سرچ‌کن ، لذت کم داشتن

سلام عزیزم. من چیز اضافه ای ندارم. ببینید مثلا تو پذیرایی خونه م به جز یه دست مبل و تلویزیون و یه ساعت درپیت چیزی نیست. نه تابلویی،  نه گل و گلدونی ونه حتی لوستر. من اتفاقا از این ناراحتم که چرا به جای اینکه بخوام و دنبال کسب درآمد باشم از همه چیز زدم و صرفه جویی کردم. یه مانتو رو هم 5سال می پوشم. دیگه بقیه رو هم نگم براتون. 

سلام عزیزم. من چیز اضافه ای ندارم. ببینید مثلا تو پذیرایی خونه م به جز یه دست مبل و تلویزیون و یه سا ...

من به دعای رزق و روزی خیلی اعتقاد دارم تو نت سرچ کن اونکه آیت الله بهجت میگه رو بخون ، سوره واقعه هم شبا بخون ، کار هم تو کرونا سخته ،مگه فروش اینترنتی 

من به دعای رزق و روزی خیلی اعتقاد دارم تو نت سرچ کن اونکه آیت الله بهجت میگه رو بخون ، سوره واقعه هم ...

ببخشید ولی اعتقادی به دعا ندارم دیگه و اینکه همه توی همین کرونا دارند کار و تجارت می کنند. من فکر کنم باید بکوبم از نو بسازم. شما چند سالتونه؟؟