2733
2739
عنوان

اونایی ک ازدواجشون

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والله ما سنتی ازدواج کردیم خیلی هم خوبه مشکلی نیست نه که مشکل نداریم داریم ولی نه اونقدر که نی ی سایتی ها می نالن

دلیلش هم اینه که ما نسلی هستیم که لباس هم هستیم میدونیم که همه مون عیب داریم اون اگه عیبی داره من هم دارم پس سعی میکنیم مثل پازل همدیگه رو کامل کنیم تعمیر میکنیم نه تعویض

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2731
یکی از مشکلای ازدواج سنتی این که فکر میکنن برن زیر یه سقف عشق و علاقه به وجود میاد در صورتی که اشتبا ...

این ب سنتی بودن نیس این ب بی عقلی طرفین هست 

وگرنه تو ازدواج سنتی میگن اگر احساس کردی ذره ای کیس به دلت نمیشینه ادامه نده اگر میبینی حس داری بهش ادامه بده شناخت پیدا کن تو دوران نامزدی و اگر مورد خوبی بود عقد کن

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
بله خداروشکر  خوشبختی و احساس خوب ب دوستی و سنتی ربطی نداره ب این ربط داره ک تو زندگی چقد گذشت ...

تو زندگی فقط من گذشت میکنم این منو خیلی ناراحت میکنه

کاربری دست دو نفر 🥰
فک میکنی علتش همینه؟ چرا میزنه توهم بزن 

مگه ميشه خواهر من بدتر ميكنه خسته شدم از فحشاء 

🙂قبل ازاينكه قيافه بگيري ببين اصن داريش🙃   💔بابام نیستی که بری یتیم شم💔                              😍كاربري چهارم😍             
2738
تو زندگی فقط من گذشت میکنم این منو خیلی ناراحت میکنه

احساس میکنم همسرت بلد نیس نوع ارتباط با همسر رو 

یه کانال تو سروش هست میتونی ازشون کمک بگیرید مشاور خوبی هستن 

حتی میتونید کلاس هاشون شرکت کنید برای شما و همسرتون عالیه

تو سروش بزن همسران خوب کانال رو میاره

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
اخه مشاور نمیاد میگه الکیه 

اره مردا کلا زورشون میاد بیان پیش مشاور 

ولی شما یکی دو جلسه خودت تنهایی برو 

تا گردش جهان و دور آسمان بپاست.... نور ایزدی همیشه رهنمای ماست✌️😌
احساس میکنم همسرت بلد نیس نوع ارتباط با همسر رو  یه کانال تو سروش هست میتونی ازشون کمک بگیرید ...

کلا طرز تفکراش اینه ک زن باید خیلی زحمت بکشه و کار کنه همش و محبت باید فقط زن بکنه و ناز بکشه

کاربری دست دو نفر 🥰
2706