2733
2734
عنوان

اونایی ک ازدواجشون

| مشاهده متن کامل بحث + 905 بازدید | 59 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سنتی که زود یه روز بعد خاستگاری عروسی نمیکنن یه مدت نامزد میمونن باهم اشنا میشن علاقه به وجود میاد‌

سمت ما ۹۰ درصد سنتی ازدواج میکنن خیلی کم دوستی 

چون خانواده ها تعصبین و با دوستی مخالفن 

شناخت درست ربطی ب سنتی و غیره نداره  بایدوقت بزاری طرفو بشناسی پس نامزدی برای چیه

تو نامزدی فک کردم درست میشه ولی بدتر شد چون همش من باید کوتاه بیام ناراحتم 

کاربری دست دو نفر 🥰
2728
اره من فک کردم درست بشه

به نظرم اشتباه اول شما کردین که به امید تغییر دادن طرف مقابل تون باهاش ازدواج کردین آدما وقتی ازدواج می کنن به اون سن رسیدن که ثبات عقیده داشته باشن رو نشه عوضش کرد الانم بهتره سر عقایدتون باهم بحث نکنین یا کاری نکنین بحث به اونجا بکشه

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️

ازدواج منم سنتی بود تو سن ۱۶ به اصرار و اجبار خانواده .دوسال عقد و دوسال بعد عروسی مثل سگ و گربه بودیم و مشکلات حاد فراوان و خیانت چهار ساله ی پیاپی .

الان دوساله اون عوضی ازدواج کرده و ما داریم با آرامش زندگی میکنیم 

تازه دوساله میفهمم زندگی چیه 

البته عاشق معشوق  هم نیستیم و من هرگز نمیبخشمش اما خب تنش های قبل رو نداریم و باهم مهربون و با احترام رفتار میکنیم 

فقط بدون مشکل مختص ازدواجی سنتی نیست 

عاشق معشوق ها هم بعد ازدواج همه جور مشکلو تجربه میکنن

این نکته ی رمز اگر بدانی ،دانی .......ان چیزی که در جستن آنی،آنی
به نظرم اشتباه اول شما کردین که به امید تغییر دادن طرف مقابل تون باهاش ازدواج کردین آدما وقتی ازدواج ...

خواه یا ناخواه این جوری میشه اصلن گاهی وفتا فک میکنم ب عمد میخواد منو ناراحت کنه بحث بشه

کاربری دست دو نفر 🥰
2740
ربطی به سنتی صنعتی نداره😂 خیلیا قبل ازدواج فیلم بازی میکنن دوستم بعد ۸ سال دوستی (فکر کن ۸سال نق ...

خدا امواتت رو بیامرزه! چیز یاد گرفتن یک عده سنتی رو میکوبند...

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
خدا امواتت رو بیامرزه! چیز یاد گرفتن یک عده سنتی رو میکوبند...

من منظوری نداشتم گفتم شوهرم منو ناراحت میکنه شاید از این باشه ک علاقه ای نبوده باشه

کاربری دست دو نفر 🥰
خواه یا ناخواه این جوری میشه اصلن گاهی وفتا فک میکنم ب عمد میخواد منو ناراحت کنه بحث بشه

خوب وقتی بحث می‌بره اون سمت بگو من نظری ندارم یا خودتو به نشنیدن بزن محلش نذار 

مگه اختلاف عقیدتون چقدره که همیشه بحث دارین ؟؛

میگی بی محبته یعنی ابراز علاقه کلامی هم نمی‌کنه؟!

ممنون میشم واسه قبولی تو رشته مورد علاقم برام دعا کنین 🙏❤️
2706