2737
2734
عنوان

لـعنت ب بچه داری.. دیگه خسته شدم😢لیوانامم شکوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 73436 بازدید | 1286 پست
سلام. علتش چیه؟؟ دندون درآورده؟ ؟ شبکه جیم کیدز بزار براش صداشو زیاد کن دور شو شلوغ کن ولی علت این ...

از شیش ماهگی ب بعد اینجوری شد..دختر من خیلی بچه ارومی بود😫

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
واااای خدای من...واقعا متاسفم عزیز..ایشالا خدا بهترین سرنوشت رو پیش روی خودت و خانوادت قرار بده بخصو ...

خیلی ممنون عزیزم🥰😍

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واییی منم همین بودم یبار رفتم حمام سه باررر من اومدم بیرون اخرشم فقط موهام شستم باگریه نمیخابید شب ت ...

منم دیگ تک فرزندی رو انتخاب کردم

من توی عقد باردار شدم👶قصدم سقط بود چون شوهرم وضع مالی خوبی نداشت!هدیه خدارو پذیرفتیم و گفتیم ی حکمتی بوده و سقط نشد☆حرفای مردم تیکه ها و نگاهاشون باعث شد ب همه بگم:من مامان شدم اونم از شوهره شرعی و قانونیم پس نه هوس بوده نه گناه👩‍❤️‍👨اصلا هم خجالت نکشیدم سیسمونی اماده کردیم و همه عاشق دخترمن♡ممنونم از مادر و خاهرم که عین کوهی بودن پشت من(البته خاهرم اولش میخاست منو ب قتل برسونه😨)دخی قشنگم از الان بگم من تمام راه های پیچوندن رو بلدم پس دهنت سرویسه😚باورم نمیشد تو اومدی ب قلب و روحم تا اینکه با پاهایی لرزون و فکری اشفته روی تخت سونو دراز کشیدم؛بولوب بولوب♡صدای قلبت بود عمره مادر💖(ابان سال 99 ماه هشتم بارداری:خاهشا قیافت ب من بره مرسی) اسفند۹۹:واااای دخترت چقد شبیه باباشه😄اینم بگم و برم:کاربری قبلیم ب لطف اقای ح.ر تعلیق شد روحش شاد🤐
پس من چرا با اینکه بچم شب نمیذاره بخوابم و به زور شیر میخوره،به شوهرم میگم دومی رو میخوام؟😐 نوبرم ...

تو دیگ واقعا عجوبه ای😂😶

2731
پسر شما هم گوشت، مرع و ماهی نمیخوره؟بدش میاد؟ چند سالشه؟ من ۲بار پسدم رو چکاپ بردم انواع ازمایش ادر ...

بله نمیخوره نگران نباش شاید به یکی از خودتون رفته اوتیسم داره پسرتون اصلا بخدا ی مدت کاملا بیخیال شو نتیجهمیگیری منم گرونترین داروها رو میدادم نتیجه نداد اما از داروخانه قطره گشنیز گرفتم خیلی نتیجه بخش بود اما الان اصلا محل نمیدم خودش میگه غذا بده

منم پسرم هشت ماهشه دقیقا این حس ها رو دارم اسم بچه میاد تنم میلرزه وحشت عجیبی گرفتم چند شب پیش خواب ...

من پریود ک میشم انگار عروسیمه انقد خوشحال میشم

دیگه مادر بودن سختیای خودشو داره. بعدشم خودت این طفل معثومو به این دنیا اوردی...الان میزنی لیوان میش ...

حال ندارم پاشم جمعشون کنم

دلم میخاد برم زیر پتو خودمو بغل کنم 

2738
دختر هس ۵سالش تمام شده،چ علائمی داره؟دخترمن الان غر میزنه بشدت وابسته هس

• نوزادان و بچه های خیلی کوچیک چندماهه وقتی کسی بخواد لمسشون کنه یا بغلشون کنه بلافاصله گریه میکنن و جیغ میزنن و هیچوقت دوست ندارند کسی دست  بهشون بزنه و حتی لمسشون کنه.
• 
• 
• خنده ندارن منظورم وقتی باهاشون بازی میکنید و باهاشون حرف میزنید هیچ توجهی ندارن نمیخندند و سروصدا  منظورم قان و قون ندارند.
• 
• و یه وقتایی بی دلیل تو حاله خودشون میخندند.
• 
• هیچ توجه و ارتباط چشمی هم ندارند یعنی باهاشون حرف میزنید به چشماتون نگاه نمیکنند یا چیزی رو باچشم دنبال نمیکنند.
• 
• و در محیطهای بیرون از خونه هرجا که باشه خیلی بیقراری و گریه میکنند مثل مهمونی، پارک، خرید که میرید بی دلیل گریه میکنند تا از اون محل بیاد بیرون و ۷ارج بشید میشه گفت بغیر خونه دوست نداره هیچ مکان دیگه ای باشند.
• 
• وقتی هم از بیرون برمیگردید خونه بازم بیقراری میکنند و شما باید یه تایمی رو هربار که میرید بیرون و برمیگردید بزارید تا فقط بچه رو آروم کنید.
• 
• 
• همه این مشکلات رو میشه یک کودک دچاره اوتیسم داشته باشه یا بعضیهاشون رو داشته باشه.
• 
• مشکل بچه های اوتیسم باهم متفاوته
• 

پسر عزیزم... اگر تمام گوشه های جهان را هم بگردی تنها جگر گوشه ام تویی♡                              چنان دورت میگردم که هیچکس در دنیا به این زیبایی جهانگردی را تجربه نکرده است☆
من بدبخت چی بگم که سه تا دارم....دلم لک زده برای یه سفر تنها با همسرم

اخ اخ...دلم لک زده بدون صدای گریه بچه بریم راحت بدون دغدغه ی دور بزنیم

فقط آنتی ناتالیسم 🤟

بعدی منم، بعدی تویی و هیچکس براش اهمیت نخواهد داشت🤫🙂.     درخواست دوستی قبول نمیشه.        وقتی یه مرد سیاست به کار میبره میگن "باهوشه"،همون سیاست رو یه زن به کار ببره میگن "حیله گره"...                          وقتی یه مرد سر و صدا راه میندازه میگن"مرده دیگه" ولی یه زن  همون کار رو بکنه میگن "سلیطست"...      وقتی یه مرد رابطه برقرار میکنه میگن "زرنگه" ولیاگه یه زن رابطه داشته باشه میگن"هرزست"...                                                              
دختر هس ۵سالش تمام شده،چ علائمی داره؟دخترمن الان غر میزنه بشدت وابسته هس

این مشکلات با بزرگ شدن کودک کم کم پیشرفته تر میشه یعنی با بزرگ شدن نوزاد و پیشرفت مشکلشون کم کم نشانه ها نمود پیدا میکنه.

مثلا کودک با اسباب بازیهاش به صورت نرمال بازی نمیکنه چه عروسک چه مثلا ماشین، هواپیما،تانک به صورت عادی بازی نمیکنه فقط با چرخهاشون بازی میکنه و اونارو میچرخونه.

مثلا علاقه ای به دوچرخه نداره فقط چرخ و لاستیک دوچرخه رو میچرخونه.

زیاد روی پنجه های پاهاشون  یا همون نوک انگشتانشون راه میرن.

دوست دارن هر وسیله و شی رو ردیفی و پشت سرهم ردیف کنند یعنی قطاری.

حس چشایی و بویایی فوق العاده زیاد و شدیدی دارند برای همین بوی عطرها و غذاها رو چند برابر حس میکنن و به همین علت بد غذا میشن و به علت حساسیت زیاد تیکه ها و قطعه های غذا رو نمیتونن بخورن و تف میکنن یا برعکس بویایی و چشایی خیلی خیلی ضعیف دارن.

درکل یه دسته کم اشتها و یک دسته دیگه شدیدن پر اشتها و چاق هستند.

هنوز هم در این سن از محیطهای خارج از خانه و شلوغ بیقراریهای شدید دارن.

این بچه ها صداهارو شدیدتر از انسانهای معمولی میشنون و خیلی براشون ناهنجاره.

اکثرا کف پای صاف دارند.

بعضیهاشون جمجمعه های بزرگ دارند.

بعضیهاشون آب ریزش دهان دارن.

هنوز هم به لمس شدن و  در آغوش کشیدن به شدت واکنش نشون میدن.

در حالت شدید کودک میل به خوردن مدفوع خود دارد و در مدفوع خودش بازی میکنه.

تکلم مطلقا ندارند اگه مشکلشون خفیف باشه در حد چند کلمه فقط میتونن حرف بزنن.

بیشترشون در ۱۴-١٥ ماهگی چند کلمه رو میگفتن ولی یک دفعه ایست میکنن و هیچ کلمه ای نمیگن.

از فشار و ضربه به سر و بدن خود و ماساژ احساس رضایت زیادی میکنن مثلا علاقه به پرت کردن خودشون روی تخت  و رختخواب دارن

سر کوبیدن هم یکی از نشانه های این بچه هاست.
میل دارن سرشون رو به زمین یا دیوار بکوبن چون بهشون آرامش میده.

و در آخر به اجسامی که گرد هستند علاقه نشون میدن و مخصوصا اگه این جسم گرد حرکت داشته باشه و بچرخه.

مثل لاستیک و چرخ ماشینهای اسباب بازی و دوچرخه.
چرخ خیاطی، مخلوط کن، پنکه و ماشین لباسشویی.

تو دیگ واقعا عجوبه ای😂😶

ببین بنظرم آدم تو ده سال دردسر سه چهار تا بچه رو بکشه تا از آب و گل دربیان،خیلی بهتر از اینکه با اختلاف سن پنج شش سال بیاره.

من خیلی دوست دارم اختلاف سنی بین بچه هام نهایتا تا ۱/۵ سال باشه😍

❌❌ لطفا از من سوال حس ششمی نپرسید و توی تاپیک های حس ششم منو تگ نکنید ❌❌{‌الهم صل علی محمد و آل محمد}🥰✨                                           الان ک اینو دیدی صلوات فرستادی(: ثوابش هم برا من هم برا تو  قطعا نگه داشتن حرمت شخصی که بهش علاقه داری از صدبار بیان دوستت دارم بهتره

اهن و ویتامیناشو میدی؟از کم خونی بچه نق نقو میشه ....بچها از دندون درد بی اشتها میشن اگ دندون درمیاره استامینوفن بده....اگه شیر خودتو نمیخوره شیر خشک بده یا پاستوریزه....زمان خوابشم دقیق کن سر ساعت بخوابه تا اذیت نکنه

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
2706