2737
2734
عنوان

لـعنت ب بچه داری.. دیگه خسته شدم😢لیوانامم شکوندم

| مشاهده متن کامل بحث + 73436 بازدید | 1286 پست
فقط دلم ی ساستراحت طولانی میخاد

مث من دلم میخاد دو روز بخابم بعدش پاشم با خیال راحت برم حموم بعد بیام ب خودم برسم😩 دریغ ک خواب ب کنار حتی حمومم نمیتونم راحت برم بقیش ب کنار

میشه برا رسیدن ب خواسته دلم یه صلوات مهمونم کنی... ❣اللهم صل علی محمد وآل محمد❣
عزیزم پسرم خیلی بهونه میآورد و غذا اصلا نمیخورد چکاپ بردمش انواع شربتا رو میدادم اما هیچ.تا اینکه هم ...

ببخشید شما تهران تشریف دارید،ادرسش و به منم میدید؟

من به دعای دیگران در حق خودم اعتقاد دارم،اگه دعام کردی و برام صلوات فرستادی یا آیت الکرسی خوندی لایکم کن،تا منم دعات کنم مهربون،برات آرزوی عاقبت بخیری و حاجت روایی دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الهییییی...چندساله؟؟

اولی هنوز سه سالش نشده دومی هم سه ماهشه ....

من بچه اولم نوزده ماه بود باردار شدم دوباره .....

میدونم سخته اما شرایطتت از ماها خیلی بهتره ...

اون طفلک غیرتو کسیو نداره صبور باش مامان قوووی✌️✌️✌️

2731
گلم شماره یا آدرس مطبشو میدی بهم لطفا

بفرمایید عزیزم دو تا مطب داره

لاغری با تاپیک بامداد خمار💪  📌گروه نارنجی📌   وزن شروع: 80.   🎯هدف اول ۷۸  👈👈هدف دوم ۷۵ 😍🤲  👈 هدف سوم ۷۲ 👈👈هدف چهارم ۶8 😍😍     
اره من از هفت ماهگی به بچه ام میدادم فقط میذاشتم خیلی میکس بشه

خب میکس بشه آره میتونه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
2740
ویتامین‌های بهداشت دندان سیاه می‌کنن و مزشونم بده بچه بدتر بی اشتها میشه

آهن سیاه میکنه مولتی ویتامین نه....درضم ربطی به بهداشت نداره کلا آهن سیاه میکنه

دتاریخ ۱۴۰۰/۱۲/۲۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد.                 اون اتفاق حاجت روایی خواهرم وخوشبختی خودش وپسراش هست....منم تو این تاریخ نی نی تو دلیم رو سالم وبسلامتی بغل گرفتم دارم به خوشبختی سه عزیزم نگامیکنم و سر برسجده الهی مینهم....خدایا صدهزارمرتبه شکرت💚💚💚😗😗❤❤❤😍😍
دلم میخاد پامو بندازم رو پام با خیال راحت بشینم اصلا ی فیلم نگاه کنم....

اااییی وای..من تو ام یا تو منی...باور میکنی من ی گردش ساده..رفتن خونه بابام  هم نمیرم

میشه برا سلامتی پسرم یه صلوات بفرستی😢...(هورااااا پسرم خوب شد😍😍😍پسرم حساسیت ب پروتیئن گاوی داشت ک کاملا خوب شده....اینو میگم ب تمام کسایی ک مشکل من رو داشتن فقط پرهیز از چیزایی ک بچتون بهش حساسیت داره میتونه کمکتون کنه وگرنه هیچ دارویی کمکتون نمیکنه..دیدم ک میگم😙😍ب امید سلامتی کامل همه بچه ها😍😍😍
نه از اول هیچکس متوجه مشکل پسره من نشد. من خودم اول شک کردم ولی کسی متوجه نمیشد حتی شوهرم و خانواده ...

سلام عزيزم حالتون خوبه؟؟ 

يه خانم هست كه دوست داره درمورد اتيسم ازتون سوالايي بپرسه، منم گفتم اول ازتون اجازه بگيرم بعد تگتون كنم