2733
2739
عنوان

چرا بچه های این دوره زمونه اینجوری شدند

| مشاهده متن کامل بحث + 456 بازدید | 34 پست
اخ گفتی.والا من دوتام داداش داشتم اصلا نمیدیدمشون در اتاقمو میبستم سر خودمو گرم‌میکردم.دختر منم هی ب ...

من همش تو حیاط بودم حتی با مورچه ها بازی میکردم

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨
منم  پاس ميدم به باباش  اخرش گوشي دست ميگيره

بعدا دلت برا این سنش تنگ میشه ها

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم  پاس ميدم به باباش  اخرش گوشي دست ميگيره

کاش بدیش من باهاش بازی کنم

من برا بچه ها و اون روح پاکشون میمیرم❤

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻
دیگه از اعصابمون که بالاتر نیست خواهر. من دیوانه شدم بخدا‌ روزی هزار بار میگم چه غلطی کردم بچه اوردم ...

نمیدونم والا

من دوتا دارم

۹ ساله

۴ ساله

ینقدربهم فشار نیومده

ولی خدایی الان شهریه مهدها واقعا بالاست

2740
بیا براش از من کفش بخر درست میشه😅😅😍 https://www.upsara.com/images/m819551_.jpg

کجایی شما پیج داری؟

اسمم یه شخصیت کارتونی هست و اونطوری که شما فکر میکنید تلفظ نمیشه لطفا سوال نفرمائید متشکرم🤨

دختر منم همین جوره😂😂

والا قبل کرونا اصلا توخونه اینقدر کار نداشتم که،الان از صبح بلند میشم تا آخر شب کار خونه و اشپزی....وقت هم اضافه میارم گوشیو نی نی سایت...دیگه نمیرسم با بچه بازی کنیم...

ما صبحمون از ساعت ۱۲ شروع میشه 😁

درست میشه دایی  
بچه های الان واقعا یه مدلی شدن...وابسته .باهوش.بلا..پوست منو کندن من سه تا دارم  دلم تنهایی می ...

دمت گرم. خیلی شیر زنی که ۳ تا اوردی. من از همون فردای زایمان جوری بچه ام اذیتاشو شروع کرد که ۵ ساله اسم بچه میاد تشنج میکنم.

یعنی تو سن ده سالگی چطوری خودشونو سرگرم میکنند بهتر میشن؟؟؟

اره دیگه دختر من کاری به من نداره.با اسباب بازی و کتاب و گوشی و لپتاپ و فیلم و... سرگرمه.ته تهش هفته ای یکی دوبار بگه مامان بیا فلان بازی فکری رو کنیم

دمت گرم. خیلی شیر زنی که ۳ تا اوردی. من از همون فردای زایمان جوری بچه ام اذیتاشو شروع کرد که ۵ ساله ...

شیر زنو خوب آمدی....اوایل ازدواج خیلی لوس وناز نازی بودم‌..الان همسرم بهم میگه واسه خودت یلی شدی...ولی خداییش سخته بزرگ کردن بچه

2706