2733
2734

سرما خوردم  الانم عصبیم 

راه کار بدین 

بعضی وقت ها به جای جروبحث کردن ،فقط به طرف نگاه می کنم و تعجب می کنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور تو کله ی به این کوچیکی جا شده...

بیا سر منو بکوب😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
بیا سر منو بکوب😂

بیا نزدیک تر دستم بهت نمیرسه🤣

بعضی وقت ها به جای جروبحث کردن ،فقط به طرف نگاه می کنم و تعجب می کنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور تو کله ی به این کوچیکی جا شده...
2738
بیا نزدیک تر دستم بهت نمیرسه🤣

نه ولش پشیمون شدم😂😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اخخ من خیلیی بدنم ضعیف بود همیشه سرما میخوردم همیشه حالم بد بود از وقتی کرونا اومده تاحالا کلا سرما نخوردم😂 

سرما خوردگیامم عجیییب بود قشنگ چهار پنج روز میوفتادم تو رخت خواب همشم سرم 

تب میکردممممم خیلیییی بد بود اصن 

از دل نرود هر انکه از دیده برفت
احتمالا پری هم باشی 😁😁 استراحت کن دمنوش بخور و قرص

نه ولی نزدیکه 

منم دوست دارم. الان یکی رو خفه کنم له کنم 😤😤  استارتر بیا باهم بریم

من سر تورو میگیرم تو گردنمو    فقط وایسا یک دو سه بگم 

حالا هم بیا نزدیک تر   سرتو  بگیرم دستم بهت نمیرسه 

2706