2737
2739
عنوان

من نمی خوام سینگل به گور شم😐🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2515 بازدید | 191 پست
خواستگار هست اما خوب نیستن

دخترمنم دانشجوی دندونپزشکیه یه سالش مونده   خواستگار اومده به نظر خانواده هم خوب بوده ولی خودش رد میکنه کلا کمالگراست   میگه هنوز اول راهم     اقایونی که شرایط ازدواج رو دارن برا دهه شصت هستن      وفاصله سنی زیاده 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فرجهم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دمت گرم😂

هدایت شد😀😂

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2731
خواستگار هست اما خوب نیستن

اگه همه می خواستن به ایده آلشون برن نصف بیشتر ملت سینگل به گور میشدن 😁  اگر میخای ازدواج کنی از ایده های صد در صدیت باید کوتاه بیای بنظرم نمی گم به هر...  هم میاد ادم بله بگه ولی دیگه ادم بعد یه مدت می فهمه خواستگاراش تو چه سطحین بهترینش باس انتخاب کنه دیگه 

چن روز پیش یکی از کاربرا نگران ازدواجش بود یکی اوند گف من رزیدنت چشم بودم ولی خاسنگار نداشتم ۳۳ سال ...

جدی میگی

منم هرازگاهی بیخیالش میشم...ولی باز میفتم به فکر

پس امید داشته باشم منم

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
2740
واقعا قبلا ی عروسی میرفتیم میگفتیم چنتا آدم ما رو میبینن حالا هیچی

کرونام دقیقا تو سنه ازدواج ما اومد لعنت بش😑😄

چه کسی می داند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی چه کسی می داند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی پیله ات را بگشا تو به اندازه پروانه شدن زیبایی
یکی بدون دوس پسر بگو

آره واقعاً این روزا به هیچ دختری نمیشه اعتماد کرد و همچنین پسرا ، اتفاقا داداش منم سر همین تا حالا ازدواج نکرده ، زمونه جوری شده که دیگه هر بچه ای تو سن کم یه گوشی دستشه و رل داره

گاهی گمان نمیکنی ، اما خوب میشود... گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود...
جدی میگی منم هرازگاهی بیخیالش میشم...ولی باز میفتم به فکر پس امید داشته باشم منم

واااه خب معلومع

الان دخترا ۳۰ ب بعد ازدواج میکنن... اصلا خیلس تعحب میکنم به این تحصیلاتت اینجوری فکر میکنی

2706