2737
2734
عنوان

من نمی خوام سینگل به گور شم😐🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2515 بازدید | 191 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونم منظورت چیه درک میکنم  اما من موافق نیستم اگه من باشم اونجوری تو زندگی دیگه نمیتونم شوه ...

خب شما باید ب معیارهای آدما احترام بذارید

یه پزسک دوست داره هنسرش از نظر تحصبلات همتراز خودش باشه واقعا حق داره

خیلی از دخترام هستن پزشکن حاضر نیستن با یه معلم ساده با یه کارمند یاده ازدواج کنن

دوس دارن با یکی عین خودشون ازدواج کنن

اگه شوهر من پزشکه قطعا پولم داره شوهرمم بیاد بگه این منو برا پول و موقعیتم میخاد  اینطوری ک نمیشه

2728
خب شما باید ب معیارهای آدما احترام بذارید یه پزسک دوست داره هنسرش از نظر تحصبلات همتراز خودش باشه و ...

الان بحث چه ربطی به معلم داشت؟؟؟ من نمیدونم چرا هرموقع بحث پزشک میشه اسم معلمم میارین پسر معلم هیچ وقت نمیره خواستگاری کسی که حقوقش بالا تر معلم خواستگاری نکرده اینقدر بهش توهین میشه

خب شما باید ب معیارهای آدما احترام بذارید یه پزسک دوست داره هنسرش از نظر تحصبلات همتراز خودش باشه و ...

قطعا به معیارهاشون احترام میذارم

و تو تک تک پست هام هم گفتم "خودم" اینجوری دوس ندارم 

"من" موافق نیستم

اینا نظرات شخصی خودمه

و نظر خودم رو هم برای اسی گفتم

مجبورش نکردم معیارش رو عوض کنه

گفتم من اینجوری نمیپسندم اگه با من هم نظری که خوب اگه نیستی هم من فقط پیشنهاد دادم 

احترام نذاشتن یعنی بگم کارشون کلا غلطه اما من گفتم از نظر من درست نیست از نظر من غلطه نه کلا.

{ خانم هستم }
2740
الان بحث چه ربطی به معلم داشت؟؟؟ من نمیدونم چرا هرموقع بحث پزشک میشه اسم معلمم میارین پسر معلم هیچ و ...

واااا ما کجا بی احترامی کردیم

اونم یه شغله دیگه

گفتم معلم  یا کارمند

چرا شما ب خودت میگیری!😩😳😳😳

سلام عزیزم آره زیاد هر قرصی ضرر داره بجای قرص خوردن زودتر درستش کن

باید بکشم دندون عقله

الان که درد داره میکشن؟

یا باید صبر کنم 

باید به این بلوغ برسیم که نباید دیده شویم، آنکس که باید ببیند میبیند 🌹🌷 سردار شهید حاج قاسم سلیمانی🌹🌷