2733
2734
عنوان

من نمی خوام سینگل به گور شم😐🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 2517 بازدید | 191 پست
این قرنطینه هم خیلی بده همش تو خونه موقعیت ازدواج کجا قراره پیش بیاد خدا داند😑

واسه اونایی ک معرف دارن گلم

وگرنه بشین تو خوته هی دعا کن ببین کسی میات خاستگاری؟

منم اصلا ب قسمت اعتقاد ندارم

همه اونایی ک خاستگار دارن خودشون دست ب کار شدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اخه من منتظر جانی دپم  تا اخر عمرم اینجوری چشم انتظارش میشینم

جدی عاشقشی یا طرفدار😐😂

بچه که بودم توت فرنگی خیلی دوست داشتم واسه همین یه شب توت فرنگیامو با خودم بردم تو تخت که پیش خودم بخوابن ولی صبح بیدار شدم و دیدم توت فرنگی هام له شدن.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید ببرم تو تخت خوابم چون خراب میشه.یه آبرنگ خوشگل هم خریده بودم.  یه روز بردمش مدرسه که به دوستام نشونش بدم ولی وقتی برگشتم خونه دیدم آبرنگم تو کیفم نیست و هیچ وقت نفهمیدم کی برش داشته.اون موقع بود که فهمیدم اونی که دوسش دارم رو نباید به کسی نشونش بدم چون ممکنه ازم بدزدنش بدون اینکه بفهمم کی این کارو کرده.یه کاسه خوشگل داشتم اونم افتاد شکست...چند روز پیش یه کاسه پر توت فرنگی بهم دادن که روش رنگ های آبرنگ بچگیم بود اما نگرفتمش! نخواستم مال من شه که نگران از دست دادنش شم.من انصراف دادم همیشه از دوست داشتن چون هیچ وقت نفهمیدم اونی که دوسش دارم رو چجوری باید نگه دارم...🖤
اسی تاپیک قببلتو چن روز پیش دیدم یکی از کاربرا شماره خانم جعفری رو داد  زنگ زدی؟؟

زنگ زدم اما گفت فلان تومن بریز منم دیگه پیگیر نشدم

التماس دعا دارم🥺 زندگیم گره خورده💔
2740

کاش من شرایط تو رو داشتم همسنیم

به قول کافکا : بغلم کن ، بغلم کن که حرف زدن کافی نیست ....                                 پناه میبرم به رویا ....از شر تمام واقعیت های تلخ ...نمیدانم رسیدن چیست،اما بی گمان مقصدی هست که همه وجودم به سمت آن جاری است...
2706