2737
2734
عنوان

ناخن مصنوعی برای عروس

1005 بازدید | 19 پست

خانما من ناخونم خیلی کوچیک و شکنندست

نمیتونم بلندش کنم

کاشتم ب خاطر مشکل شرعیش نمیتونم

ناخن مصنوعی بزارم بده؟

سالن برا عروس معمولا کاشت میزنن یا چی؟

ناخن مصنوعی تا اخر عروسی میمونه سرجاش؟کنده نشه؟☹

ممنون میشم کسایی ک میدونن کمک کنن

خودتو دوست داشته باش🌿

ناخن ممکنه کنده بشه

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤

مراقبشون باش بلندشن

تا دهان مفت و گوش ها مفتن؛ پشت مان حرف مفت بسیار است .🖖🏻🧡آن کس که بداند و بخواهد که بداندخود را به بلندای سعادت برساند/آن کس که بداند و نداند که بداند چون کوزه آب است ولی تشنه بماند/آن کس که نداند و بخواهد که بداند/جان و تن خود را ز جهالت برهاند/آن کس که نداند و نخواهد که بداند/حیف است چنین جانوری زنده بماند/عاشق شعر خنده سرگرمی.💚 درخواست دوستی نده کاربر عزیز⛔❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ناخن اگه چسب خوب بزنه کنده نمیشه 

- خود خَزانیم و دم از شوق بهاران ممی‌زنیم.                           در وطن خویش غریب :)                                                    ستین ۱۹ هستم دیگه 😌❤️
2731
2738

گلم من عروسی م ناخن مصنوعی گذاشتم، بخاطر نماز ... نترس اصلا کنده نمیشه.... آرایشگاه ها چسب خوب میزنن....

اول برای حال دلم و دلت یه صلوات بفرستید...{الهم صل علی محمد و آل محمد}...دوم با هم مهربون باشید، به اندازه کافی تو جامعه پاچمونو میگیرن.... سوم اگه کامنتام دور از ادب بود یا کسی رو ناراحت کرد، ممنون میشم بهم تذکر بدید.... چهارم برای حال خوبتون دعا می کنم برای حال خوبم دعا کنید....  
جدی؟ پس چیکار کنم بنظرتون؟ کاشت اینهمه پولشو بدم بعد سریع برش دارم حیفه که

نه برای منم با چسب زد کنده نشد بعد خودم شب تو اب گذاشتم در اوردم فرداشم رفتم یه ذره چسب روش مونده بود برام کند

2706