2733
2739
عنوان

حالم از زندگیم بهم میخوره شوهر کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 79 پست
کاشکی‌پدر و مادر منم اینطوری مذهبی بودن من به زور چادر سرم میکنم ارایش اینام که یع رژ تو خونه میزنم ...

عزیزم تا وقتی خونه هستی چادر بپوش حتی شده به اجبار ولی سعی کن با کسی ازدواج کنی که شما را در انتخاب پوشش آزاد بذاره گلم و مورد عنایت والدینتون هم باشه 

ببین چادر چیز بدی نیست یا هرکی میپوشه فرشته نیست اگه زن با لباسی که معمولی باشه هم بدنش را بپوشه حجابش کامله ولی با چادر این کار راحت تر صورت میگیره

من چون چادری هستم احترام بیشتری هم در خانواذه شوهرم دارم این را جدی میگم مثلا اجازه هر شوخی یا برخوردی را باهام به خودشون نمیدن یا هر حرفی را جلوم نمیزنن 

پس ببین انتخاب از نظر عقل و منطق خودت چی باشه بهتره من این حرفا را به گل دخترم هم زدم و بهش گفتم هر وقت خودت به این نتیجه رسیدی که چادر لازمی بهم بگو  از نظر وسیله آرایش همه چیز داره انواع رژ خط چشم ریمل سایه انواع کرم لاک و بهش گفتم تو مهمونی زنونه یا خانوادگی یاخونه هر وقت دوست داشتی بزن برای همین زیاد آرایش کردن براش اهمیت نواره

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
عزیزم تا وقتی خونه هستی چادر بپوش حتی شده به اجبار ولی سعی کن با کسی ازدواج کنی که شما را در انتخاب ...

من دوتا خواستگار خوب داشتم که شرط یکیشون چادر نپوشیدن بود درجا ردشد اون یکی هم شرط نذاشته بود اما معلوم بود با انتخابم مشکل نداره اونم رد شد بدون اینکه من بفهمم انتخابم دست خودم نیست چون اهل دوستی نیستم همه خواستگارام اول به خانواده ام گفته میشن

من مجبورم چادری باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوتا خواستگار خوب داشتم که شرط یکیشون چادر نپوشیدن بود درجا ردشد اون یکی هم شرط نذاشته بود اما مع ...

عزیزم چرا این قدر چادر پوشیدن برات سخته؟ 

اگه بری داخل زندگی گاهی اونقدر سختی پیش رو داری که اصلا دغدغه چادری بودن یا نبودن را فراموش میکنی و به خودت خندت میگیره که ملاکت این بوده ببین طرفت چجوریه؟ مخصوصا از نظر عقیده و احترام به حقوق شما ببین میتونی در کنارش آرامش را پیدا کنی اگه مردی را پسندیدی که با بودنش وجودت آروم میشه انوقت بردی وگرنه خدایی نا کرده میشی بازنده و پر از حسرت 

ببین یه پیشنهاد نماز امام زمان رابخون و از خودش بخواه تیکه ی زندگیت را سر راهت قرار بده مطمئن باش حواسشون بهت هست مطمئن باش 

🌹💚❤️منمشتعلعشقعلیمچهکنم❤️💚🌹                    درخواست دوستی نمیپذیرم لطفا درخواست ندین
عزیزم چرا این قدر چادر پوشیدن برات سخته؟  اگه بری داخل زندگی گاهی اونقدر سختی پیش رو داری که ا ...

چون احساس میکنم وقتی با چادر میرم بیرون مردم مثل عقب مونده ها باهام برخورد میکنم اعتماد به نفسم رد میگره شبیه دزد دریایی میشم (منظورم خودمه)

دغدغه ی من بیشتر از چادر نداشتن حق انتخاب تو هیچ چیزه 

2731
چون احساس میکنم وقتی با چادر میرم بیرون مردم مثل عقب مونده ها باهام برخورد میکنم اعتماد به نفسم رد م ...

عزیزم پس چرا من همچین احساسی نداشتم با چادر هم میشه شیک بود  من چند تا زنداداش دارم ولی باور کن اونکه چادریه از همه خوش لباس تر و زندگی و حتی اخلاقش برازنده تره میدونی از نظر اعتماد به نفس که دیگه عالیه، خیلی اجتماعی گرم، فکر نکنم چادری بودن تا این حد اعتماد به نفس را کم کنه 

ولی راست میگی اینکه حق انتخاب برات محدوده باعث شده احساس سر خوردگی کنی