2737
2734
عنوان

کاش منم بیشتر تلاش میکردم

| مشاهده متن کامل بحث + 495 بازدید | 32 پست

پسری که به خاطر کارت بخادت فقط تو براش مثل یه شریک اقتصادی میمونی که یه وقت تو خرجاش کم نیاره🙄

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مم عاشق شغلمم ولی خب جامعه از شغل پرستاری خیلی بیشتر استقبال می‌کنه خونواده ها ترجیح میدن دختری عروس ...

فک نکنم 

پرستاری خیلی بده برا خانم،شیفتای در گردش،اصلا تعطیلیا هیچ جا نمیتونیم بریم،یکی بخواد بیاد خونمون باید بگیم ببخشید صبر کنید برناممو چک کنم ببینم چه شیفتیم

والا یه  بار اینو به برادرشوهرم گفتم گفت نمیخوای بیایم خونت 

ولی خب وقتی شیفت عصرم که نمیشد بیان

در کل درگیریش به نحویه که من به شخصه مناسب خانما نمیدونمش

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
لباس زنانه، البته دوتا مغازه دارم یکیش لباس خونگی یکیش مانتو سرا

من با اینکه بهداشت خوندم شوهرمم پرستاره ولی جفتمون تو فکر یه کار آزادیم

کارت دست خودته، بخدا خیلی بهتر از پرستاری و ماماییه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ت رو تغییر میدن
پس اینهمه دختر ازدواج میکنن همه این شغلا رو دارن؟بعضا اصلا شاغل نیستن  بی خیال این چه فکراییِ. ...

نمیدونم فک کنم بعد اون قضیه من اعتماد به نفسم کلا نابود شده

لباس زنانه، البته دوتا مغازه دارم یکیش لباس خونگی یکیش مانتو سرا

به نظرم شما ازون ماما عقب نيستي والا. كسي كه بخاطر شغل و منصب و اينا زن ميگيره به درد زندگي نميخوره چون همش در حال حساب كتاب سودو زيانه. مامايي و پرستاريم شغلاي سختين شريك زندگيشونم اذيت ميشه.فردا بچه دار بشن بايد پدرم تو بچه داري كمك كنه و ... ولي شما راحتي ساعات كاريت دست خودته بچه تم ميتوني ببري پيشت هر وقت خواستي يا بري بهش سر بزني تحصيل كرده هم كه هستي

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
من با اینکه بهداشت خوندم شوهرمم پرستاره ولی جفتمون تو فکر یه کار آزادیم کارت دست خودته، بخدا خیلی ب ...

اره بخدا 

ادم اقای خودشه

استارتر یه بار بیاد جای من که وقتی از شیفت برمیگردم همش استرس دارم نکنه چیزی یادم رفته باشه،نکنه کاری از قلم افتاده باشه

مسئول بخشم که پیام میده قلبم میاد تو دهنم،لعنت به این استرس 

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738
فک نکنم  پرستاری خیلی بده برا خانم،شیفتای در گردش،اصلا تعطیلیا هیچ جا نمیتونیم بریم،یکی بخواد ...

اتفاقا بنظرم پرستاری شیفتاش خیلی خوبه مثلا شوهر من ۲۴، ۲آف میچینه دوروز خونس یا اگه بخواد یه هفته سنگین شیفت میذاره یه هفته سبک

ولی کارمندیو کارای دیگه هرروزت درگیره

مرسی عزیزم حرفات خیلی آرامش بخشه

خواهش عزيزم واقعيتو گفتم ❤️

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
اره بخدا  ادم اقای خودشه استارتر یه بار بیاد جای من که وقتی از شیفت برمیگردم همش استرس دارم ن ...

اوف آره پرستاری و رشته های پیراپزشکی خیلی سخته و استرس داره واقعا مسئولیت سنگینی داره

اتفاقا بنظرم پرستاری شیفتاش خیلی خوبه مثلا شوهر من ۲۴، ۲آف میچینه دوروز خونس یا اگه بخواد یه هفته سن ...

برا اقا اره،من بچه دارم نمیتونم شیفت سنگین بردارم بعد یه هفته بیکار باشم،اون مدت بچمو چیکار کنم کی به زندگیم برسه؟؟

شوهرتون کجا کار میکنه؟؟ما نمیتونیم ۲۴ دو اف بچینیم،من خودم بخش داخلیم الان طرحم،شیفت اینجوری بهم نمیدن که

نمیدونم فک کنم بعد اون قضیه من اعتماد به نفسم کلا نابود شده

آره قطعا بی تاثیر نبوده ... ،وگرنه همچین چیزی نیست ... اصلا درست و منطقی و با پایه و اساس نیست ... فقط حس ت بد شده و بخاطر اینه که این فکر اشتباه و میکنی ... ،اعتماد به نفس تو از دست نده ،موقعیتت خوبه ‌،انشاالله یه فرصت خوب م سر راهت میاد...

اگه اینجوری بود که فقط دخترای شاغل ازدواج میکردن و ... 

زندگی که فقط شغل نیست ،علاقه ،خوبی و انسانیت ،خانواده ... خیلی چیزای مهم تر هم مدنظرِ

2706