2737
2739
عنوان

کاش منم بیشتر تلاش میکردم

495 بازدید | 32 پست

به نظرتون اگه یه دختر یه مغازه داشته باشه و تا ارشدم خونده باشه گه گذاریم آموزشگاه زبان تدریس کنه آدم موفقی محسوب میشه؟

اعتماد به نفسم خیلی پایین اومده یه پسری رو دوس داشتم کارمند بود ولی اون رفت با یه ماما ازدواج کرد پیش چن تا از دوستام درد دل کردم گفتن خب حق داشته اون ماما بوده تو مغازه دار اون دختره 25سالش بوده ولی تو 32

خیلی وقتا با خودم فک میکنم کاش موقع کنکور. واسه همین رشته های پرستاری و مامایی می‌خوندم چرا یه کم تلاش بیشتر نکردم😭😭 بحث من این نیس که الان چشمم دنبال اون باشه انشالا خوشبخت بشه بحث من اینه از کم کاری خودم بدم میاد از اینکه تلاش خاصی نکردم افسوسم اینه اگه منم تلاش میکردم شاید به عشقم می‌رسیدم استعدادشو داشتم با سه ماه زیست خوندن تو کنکور زیستو 50زدم اگه یه کم تلاش میکردمو بقیه درسامم خوب میزدم الان منم مثل اینایی که دکارت یا پرستارنو ماما یا شغل دولتی دارن اراده میکردن به هر پسری که میخواستن می‌رسیدن، 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740

نه بابا چه حرفیه مگه به شغله 

بعدشم الان من خودم پرستارم پدرم دراومده،روز و شب سر کار،نه تعطیلی نه هیچی زور بزنیم اف بشیم

نمیگم بده ها،در عوض بازار کار و حقوقش خوبه 

منظور کلیم اینه فک نکن اونا گل و بلبلن،هرکاری سختی خودشو داره،والا به نظرم تو الان موفق تری تا من که یه شغلی دارم که کاملا بهش بی علاقه ام

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
مگه ارزش آدم به شغله؟ همش پول؟  تحصیلات مهمه حالا در هر زمینه ای. ولی شغل زن نباید معیار پسری ...

متاسفانه تو این دوره دخترایی که شغل دولتی دارن خواهان بیشتری هم دارن

متاسفانه تو این دوره دخترایی که شغل دولتی دارن خواهان بیشتری هم دارن

علاوه بر اون باید شعور _ زیبایی _ فهم _ درک_ باطن پاک و... صدتا چیز دیگه داشته باشن.

اونی ک شغل دولتی داره و اینارو نداره مفتش گرونه

_Insta: Mrym_daily
نه بابا چه حرفیه مگه به شغله  بعدشم الان من خودم پرستارم پدرم دراومده،روز و شب سر کار،نه تعطیل ...

مم عاشق شغلمم ولی خب جامعه از شغل پرستاری خیلی بیشتر استقبال می‌کنه خونواده ها ترجیح میدن دختری عروسشون بشه که ماما یا پرستار باشه تا یه مغازه دار

2706