2733
2739
عنوان

بچم خیلیییییییی لاغره

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 71 پست
ان شاء الله خدا کمکت کنه از این وضعیت درش بیاره. بد غذا هم هست یعنی همه مواد غذایی ها رو مصرف نکنه؟ ...

مممنونم.فوق العاده بد غذا،تنها چیزی که خوب میخوره میوه س که همه چی بهش میدم.یک ماه پیش روزی ۲ قاشق سه شیره بهش دادم اما انگار نه انگار.شوهرم کلی خرج دکتر و مکمل و این حرفها کرد بخدا.اونم نگرانشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی نفر گفت طبع معده ش سرده باید طب سنتی ببری ولی شوهرم قبول نداره طب سنتی رو

بله سرده و اجازه نمیده خوراک جذب بشه 

اگر ببریدقشنگ درمان مبشه

من کانال دکتر خیراندیش رو میتونم بهتون بدم تو سروش ازشون بپرسید حتی تو کانالشون بگردید شاید مشکلتون حل بشه 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2728
مممنونم.فوق العاده بد غذا،تنها چیزی که خوب میخوره میوه س که همه چی بهش میدم.یک ماه پیش روزی ۲ قاشق س ...

شوهرتون وقتی میبینه جواب نمیده چرا با طب سنتی امتحان نمیکنن من خیلی هارو دیدم درمان شدن

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
مممنونم.فوق العاده بد غذا،تنها چیزی که خوب میخوره میوه س که همه چی بهش میدم.یک ماه پیش روزی ۲ قاشق س ...

آخی. ان شاء الله خدا شفا بده همه راه رو رفتی نمیدونم چی بگم دیگه. ولی برای خوردنش که از چه شیوه ای استفاده کنی از مشاور هم میتونی بپرسی شاید راهی داشت که موثر واقع بشه🤗

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

این کانال دکتر خیراندیش تو سروش حتما برید بپرسید 

2738
چون خودش و اطرافیان چند بار رفتن هزینه زیاد هم کردن ولی نتیجه نگرفتن

درست استفاده نکردن

من چون طبع بلغم داشتم همش چاق بودم ولی باکمک طب سنتی و دکتر خیراندیش درمان شدم تناسب اندام پیدا کردم و طبعمم درست شد

ی نفر گفت طبع معده ش سرده باید طب سنتی ببری ولی شوهرم قبول نداره طب سنتی رو

سلام.پسرم ۹سالشه و۲۰کیلو.خیلی لاغره .پسرمنم هیچ مشکلی نداره آزمایشم بردمش مشکلی نداره .شربتهای تقویتی هم بهش دادم اثر نکرد.چندروز پیش بردمش طب سنتی گفت صبح ناشتا یه قاشق چایخوری پودرنارگیل رو تو ۶لیوان آب بریز وبزار بجوشه تا بشه ۱لیوان وصاف کن بده بخوره.عرق شنبلیله هم داد وگفت روزی سه بار یه فنجون بخوره .تو این چندروز اشتهاش خیلی زیاد شده ورنگ صورتش هم که زرد بود سفید شده.شماهم ببرش طب سنتی بر اساس طبعش دارو بهت بده

2706