2737
2739
عنوان

بچم خیلیییییییی لاغره

612 بازدید | 71 پست

بچم ۴ سال و نیمه ۱۱ کیلو.بخدا هر کاری کردم از دکتر گوارش و انواع آزمایشات و آندوسکوپی مانومتری و انواع مکمل و پودر و این حرفها...

دریغ از کمی تغییر.فوق العاده بی اشتهاس.از اول تولد درست وزن نگرفت تا الان.هیچکس نمی‌فهمه مشکل چیه.تورو خدا اگر کسی بوده از د‌کتری نتیجه گرفته به منم بگه 

گوارش پیش ایمان زاده و یوسفی بردم ولی هیچ تغییری نکرد اوضاع

خوب خداراشکر که سالمه

ژنتیکش اینه

فقط سعی کن سالم خواری کنه هر چند کم 

مشکلی نیست

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ببرشون طب سنتی 

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..
2738

عزیزم من سر در نمیارم

ولی شنیدم میگن فلفل دلمه اشتها رو

زیاد میکنه

یا جاریم بچه هاش واقعا خیلی لاغر بودن

بردشون پیش دکتر اطفال، گفت

غذاشونو تزیین کن که تشویق بشن

واسه خوردن

الانم ماشالله خیلی از قبل بهتر شدن♥

سختیام که تموم شد، میزنم رو شونه‌ی دنیا...میگم تحمل و حال کردی مشتی!؟

ان شاء الله خدا کمکت کنه از این وضعیت درش بیاره. بد غذا هم هست یعنی همه مواد غذایی ها رو مصرف نکنه؟ یا همه چیز میخوره فقط کم؟ 

خداوندا ! اگر جایی دلی بی تاب دلدار است نمیدانم چطور...! اما خودت پادرمیانی کن...

خیلی کمه این وزن حتما پیگیر باش 

بخدا مکمل پدیا شور.ریسورس جونیور اینفترینی شیر خشک نیدو شربت امگا۳ انواع مولتی ویتامین ها رو بهش دادم اما هیچ تغییری نکرد.دکتر تقدیری نزدیک بیمارستان مفید مطبش يادمه میگفت مگه میشه اینارو خورد و وزن نگرفت.مونده بود چی بگه

2706