2733
2734
عنوان

مرد میبینم فیوزم میپره!!

| مشاهده متن کامل بحث + 199 بازدید | 28 پست
بهصی از دخترا رو میبینم که از نظر تیپ و قیافه از من کمترن یا در سطح من ان  ولی چون خیلی خوب بلد ...

ببین... 

تو مکان بیرون باید سعی کنی سنگین(کمی عشوه داشته باسی منظورم از عشوه ینی آروم صحبت کنی ن اینکه با صدای بلند بخندی یا جلف بازی دراری😐ینی یکم ناز داشته باشی 

اگ کسی خواسد باهات هم صحبت شه هیچ نگرانی نداشته باش فک کن داری با زن حرف میزنی!خیلی عادی حرف بزن

ولی فرارم نکن از مردا مثلا ازینایی نباش ک جواب نمیدن یا اخ و اوخ میکنن شاید واقن طرف مورد ازدواج باشه!

من همیشه دوست داشتم که از من خوششون نیاد اتفاقا. کلا من یه مدلیم که اصلا دوست ندارم بهم توجه بشه. من ...

آخه جدیدا از یکی خیلی خوشم اومده کراش زدم روش متاسفانه 

نمیدونم چه کنم حتی میترسم برم بهش بگم سلام فکر کنم مشکلم از اعتماد به نفسمه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم همینطوریم استرس میگیرم واقعا  ببخشید من یک لحطه بد گرفتم چون همیشه خودم با خودم اینطوری فک ...

فدات شم نفسممم ن من اولش یکم بدحرف زدم😂😂😅منطورمو بد رسوندم 

راسدش من خیلی تحقیق کردم از دوستام از مادرم از دوروریامو مشاوره درمورد همین موضوع صحبت با جنس مخالف 

اول اینکه بگم تو نباید فک کنی ک اونا راجبت چی میگن یا چی فک میکنن،طرف خوشش نمیاد ک نیاد ب جهندم😐! کسی فک نمیکنه تو اسکلی همه فک میکنن افتخار نمیدی با کسی همکلام شی 

ولی اینو خواهرانه میگم😂دگ بخدای همش خودتو بگیریو اینا محل ندی سینگل میمونی

شاید طرف مورد ازدواج باشه برای همین سعی کن بری جلو حرف بزنی 

فدات شم نفسممم ن من اولش یکم بدحرف زدم😂😂😅منطورمو بد رسوندم  راسدش من خیلی تحقیق کردم از دوس ...

😘😘

دقیقا فکر کنم علت سینگلیم هم همینه 

باید یکم از لاک خودم در بیام دیگه بسه 

آره واقعا نباید ذهنمو مشغول کنم فکر کنم اونا چی فکر میکنن علت همین اظطراب ام همینه 

2728
آخه جدیدا از یکی خیلی خوشم اومده کراش زدم روش متاسفانه  نمیدونم چه کنم حتی میترسم برم بهش بگم ...

ببین اصلا نشون نده ک ازش خوشت اومده، وختی زن از یکی خوشش میاد ب هیچ عنوان نباید مستقیما ب طرف بگه!

خدا درون زنها عشوه و ناز و سیاست قرار داده تا با سیاست اگ از مردی خوششون اومد اونو ب طرف خودشون جذب کنن 

ولی مثلا مردا ک عشوه و ناز ندارن😂😂میام مستقیم میگن...

حالا ازین فرد خوشت اومده سعی کن یه کاری کنی جذبت شه بیاد باهات صحبت کنه

😘😘 دقیقا فکر کنم علت سینگلیم هم همینه  باید یکم از لاک خودم در بیام دیگه بسه  آره واق ...

دقیقااااا همینه😚😋

مثل یک خانم با استقلال رفتار کن تا مردای اجتماعی رو ب خودت جذب کنی☺

مردایی ک اجتماعین یا موقیعیتای خیلی مناسب دارن دنبال زنایین ک مثل خودشون اجتماعین و راحت با مردا صحبت میکنن

ببین اصلا نشون نده ک ازش خوشت اومده، وختی زن از یکی خوشش میاد ب هیچ عنوان نباید مستقیما ب طرف بگه! ...

آره عزیزم درست میگین😘😘

وای من کی دیگه میخوام یکم عشوه و سیاست یاد بگیرم😭💔

تلاشمو میکنم‌ ببینم‌چی میشه

2740
دقیقااااا همینه😚😋 مثل یک خانم با استقلال رفتار کن تا مردای اجتماعی رو ب خودت جذب کنی☺ مردایی ک ا ...

وای اتفاقا خیلی اجتماعیه😁😁

ای کاش میتونستم💔

ولی حواست باشه هر الاخیم تحویل نگیر😐😑 مثلا یکی دنبالت اومد دیدی واقن طرف خیلی لولش پایینه بگو تمای ...

این فکر کنم لولش زیادی بالاس😁

اون‌بهم‌ نگه مزاحم نشو؟🤣