2703
2553
عنوان

مرد میبینم فیوزم میپره!!

199 بازدید | 28 پست

اصلا مرد میبینم فیوزم میپره

نمیدونم چجور باهاشون رفتار کنم چجور حرف بزنم چی بگم

اصلا جایی که مزده نمیتونم راحت باشم 

با زنا هم رابطه درستی ندارم ولی پیش مردا افتضاحم افتضاح 

هیچ وقتم پسر فامیلی برادری کسی نداشتم باهاش حرف بزنم 

بابامم خیلی بد اخلاق و بی محلی میکنه بهم 

من خیلی هم آروم و مهربونم فکر میکنم مردا زنایی دوست دارن که دستشون میندازن و سر به سرشون میندازن 

۲۵ سالمه 

دانشگاه محیط خوبیه برای شناختن پسرا و یاد بگیری چجوری باهاشون صحبت کنی و رفتار کنی

وانوشه جانم کجایی🥺هر وقت دلت گرفته بود بگو برات ایه الکرسی بخونم. خیلیییی التماس دعا دارم ازتون.صلوات به نیت حاجت روایی همه :  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.                    اگه میتونی برام یه چهارقل بخون و دعا کن به سه تا آرزوم برسم❤️                  متن سوره هایی که پست میکنم رو راحت کپی کنید😆من کی باشم که بخواید ازم اجازه بگیرید🙏🏻فقط من دعا کنید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا هم مثل ما مدلای مختلف دارن با سلیقه های مختلف 

همه اونجوری دوست ندارن 

اتفاقا برای زندگی دنبال همراه و همدل میگردن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم . 🌾🌾🌾مشکل مردم ما نفهمیدن نیست ترس از فهمیدنه . شک ندارم روزی میرسه که بی پروا حرف میزنیم و تعلیق نمیشیم . 
2720
😂😂😂😂😂خیلی عادی باید رفتار کنی  عادیو باکلاس ن مث اینا ک از پشت کوه اومدن تا پسر میبین اَخ ...

یعنی من الان انگار از پشت کوه اومدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

خیلی ممنون‌

یعنی من الان انگار از پشت کوه اومدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خیلی ممنون‌

😐وا 

من گفدم تو الان؟ تو مگه اخ و اوخ میکنی؟😂😂

من خودم مرد میبینم خوشم نمباد نمیرم جلو تازه استرسم میگیرم/:

اتفاقا نری جلو اونا فک نمیکنن ک تو استرس گرفدی فک میکنن انقد باکلاسی ک تحویل نمیگیری هم صحبت شی

2714
من که نسبت بهشون بی تفاوتم. قبلا که سنم کمتر بود جلوی مردها خیلی بداخلاق و جدی میشدم. ولی الان بی تف ...

دقیقا منم بی تفاوت هستم اتفاقا ولی حس میکنم از من خوششون نمیاد سروزبونی دوست دارن 

کلا میگم بلد نیستم باشون رفتار کنم سیاست ندارم اصلا

من یه دوستی داشتم مثلا یه پسر ک میومد دنبالمون نمیدونم چرا یهو فرار میکرد ینی واقعا میدوییدا😐اصن یه ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

منم خیلی دوست دارم فرار کنم انصافا ولی روم نمیشه 

بهصی از دخترا رو میبینم که از نظر تیپ و قیافه از من کمترن یا در سطح من ان  ولی چون خیلی خوب بلدن همه دنبالشونن 

حالا بکسری خیلی فهنیده و باشعور مخ میزنن یکسری با عشوه 

من هیچ کدوم نیستم این وسط🤣

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 منم خیلی دوست دارم فرار کنم انصافا ولی روم نمیشه 

وای منم یه بار ۱۵ سالم بود نمیدونم چرا یهو شروع کردم ب دوییدن😂😂😂😂بعد پسره میگفد کاری نداریم بخدا باهات وای خیلی داهاتی بازی درمیاوردم😐😑

دقیقا منم بی تفاوت هستم اتفاقا ولی حس میکنم از من خوششون نمیاد سروزبونی دوست دارن  کلا میگم بل ...

من همیشه دوست داشتم که از من خوششون نیاد اتفاقا. کلا من یه مدلیم که اصلا دوست ندارم بهم توجه بشه. منطقه امن مو از دست میدم. یه گوشه برای خودم زندگی مو میکنم. همین توجه سه تا مرد هست بسه.شوهرم و داداشم و بابام. دیگه بقیه برن به جهنم😅 توجه دوتا مرد کوچولو رو هم دارما. پسرام😬😬😬  توهم یه مرد خوب که دیدی همون یه نفر و جذب کن . که دیگه دیش دیرین دیرین ماشالله بشه.

😐وا  من گفدم تو الان؟ تو مگه اخ و اوخ میکنی؟😂😂 من خودم مرد میبینم خوشم نمباد نمیرم جلو تاز ...

منم همینطوریم استرس میگیرم واقعا 

ببخشید من یک لحطه بد گرفتم چون همیشه خودم با خودم اینطوری فکر میکنم متاسفانه 

حالا واقعا فکر میکنن؟😍

نکنه فکر کنن ماست ام یا عسکل😥

2706