2737
2739

من ۳۲ هستم ولی اومدم😁

برو یجا مطمئن.

من رفتم هفته ۲۹

۱۶۰ پول دادم.

سنو گفت بچه بزرگه و ۱۳ روز از تایم بارداریم جلوتر بود.و گفت سرشم بزرگه. وزنشم

۱۵۷۰

دکترمم دید گفت وااای چقدر درشته و غذا کم بخور .قرص ویتامینتو کمتر کن و.... با اینکه همینجوری رژیمم و برا دیابت.

حسابی ترسیدم.

هفته بعد برا انقباض بستری شدم و سنو شدم همونجا.

دکتر اونجا کلی چک کرد بنده خدا.گفت اونجا اشتباه کردن.

همچیزش خوبه .

و کلا ۳ روز از تایمم جلوتر بود.

یعنی هفته ۳۰ وزنش ۱۵۹۷ بود. که گفت فقط ۲۰۰ ،۳۰۰ گرم بالاس وزنش

اندازه هاشم نرمال بود ۳یا۴ روز یا ۵ روز دقیق یادم نیست از تایمم جلوتر بود🤗

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
من ۳۲ هستم ولی اومدم😁 برو یجا مطمئن. من رفتم هفته ۲۹ ۱۶۰ پول دادم. سنو گفت بچه بزرگه و ۱۳ روز ا ...

مگ همون جای همیشگی نرفتی؟؟

آخه میگن نباید جارو عوض کرد چون دستگاه ها باهم فرق میکنه

الهی شکر ک همه چیزش خوبه😍

انشاالله صحیح و سالم بیاد تو بغلت😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مگ همون جای همیشگی نرفتی؟؟ آخه میگن نباید جارو عوض کرد چون دستگاه ها باهم فرق میکنه الهی شکر ک همه ...

نه جا قبلی میرفتم دکتر شهر دیگه.کارش عالی بود ان تی و انومالی اونجا بودم.بخاطر دوتا سقطم.

دیگه دیدم مشکلی نداره جنین نرفتم.چون خیلی شلوغه و مثلا ۴ عصر بهم نوبت بدن ممکنه ۹ یا ۱۰ بشه برم داخل.

باید سر ساعت ۴ هم اونجا باشیم😕نوبت بزنیم.

سری اخری تا یه هفته کمر درد گرفتم.دیگه شوهرم گفت نمیریم.کروناهم بود دیگه بدتر.

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2731