2733
2734
عنوان

چقدر بعضی از دکترا گند اخلاق هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1229 بازدید | 109 پست
حالم بد بود .ناله میکردم انقدر بدمعاینه میکرد انگار من گاوم میخام گوساله به دنیا بیارم .وقتی پاشدم گ ...

بیشعورن تو ایران

دکتر زنان فقط اقایون با عرضه کاربلد مامانم همیشه تعریف دکترای اون زمانو میکنه میگه دکترای زنان الان در قبال اون موقع هیچن

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دکتر تو اون سن به خاطر تجربه هاش ارزشمند و مطبش شلوغِ چون قدرت تشخیصش بالا وگرنه دکتر جوان و بی تجرب ...

دوست عزیز ما چ گناهی کردیم ک جناب دکتر خسته هستن؟ 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاهچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاهچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاهچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
من جنس دندونام مستعد پوسیدگیه زود خراب میشه دکتر سابقم میگفت مینای دندنت ضعیفه  من خیلی مراقبم ...

من رفتم پیش یکی از دوستای بابام ، بعد با کلی عزت و احترام گفتم دکتر میشه دندونم رو اینجوری درست کنین؟ گفت از کجا این روش اومد تو ذهنت ؟ گفتم گاهی مقاله میخونم!

یهو شروع کرد مسخره کردن من، به دستیارش میگفت ایشون مسواک نمیزنن بعد میرن مقاله میخونن میان روش درمان ارایه میدن ! 

فکر کنم اگه دوست بابام نبود از پنجره پرتم میکرد بیرون

2731
من یه بار رفتم سونو دکتر یه آقایی جوون هیز بود عوضی آنقدر ترسیدم تازه مامانمم نزاشت بیاد تو اتاق در ...

😂😂😂

چقدر شیطون بوده

خواهرم رفته بود سنوگرافی یه جا میگفت دکتره گفته 

وای فلانی(اسم کوچیک خواهرم) چیکارت شده 

فلانی جون از دهنش نمیفته

😂😂😂 دکتره مرد بود 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
دوست عزیز ما چ گناهی کردیم ک جناب دکتر خسته هستن؟ 

این وسط هیچ کس گناه نداره الان همه اگاهن مشکل از سازمان و کشوره

وقتی یه دکتر مجبوره کشیک بده و تهش پولی بش نمیدن چی کار کنه؟ باید بیاد مطب 

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
من رفتم پیش یکی از دوستای بابام ، بعد با کلی عزت و احترام گفتم دکتر میشه دندونم رو اینجوری درست کنین ...

😐من یه بار رفتم دندون پزشکی گفت چند سالته 

گفتم 17

گفت 17سالته دندونت اینجوری هست بزرگ بشی چی میشن؟، 😐

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاهچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاهچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاهچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
این وسط هیچ کس گناه نداره الان همه اگاهن مشکل از سازمان و کشوره وقتی یه دکتر مجبوره کشیک بده و تهش ...

ن عزیزم این دکتر هم مطب شخصی داره

هم مرکز کمپ اعتیاد داره 

درمانگاه هم هست 

خودش خوش اشتها هس

من رفتم پیش یکی از دوستای بابام ، بعد با کلی عزت و احترام گفتم دکتر میشه دندونم رو اینجوری درست کنین ...

بیشور ناشور😒

چقد بی ادب بوده 

دیگه نرو پیشش

تهرانم گلم  

فکر نمیکردم تهران باشه .حدس زدم یه شهرستانه .همه از آدم‌های تهران به خوبی یاد میکنن میگن مثله شهرستانی‌ها گند اخلاق و فلان وبهمان نیستن

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
دکتر تو اون سن به خاطر تجربه هاش ارزشمند و مطبش شلوغِ چون قدرت تشخیصش بالا وگرنه دکتر جوان و بی تجرب ...

سرچ کنیم اخلاق دکتر چگونه است؟

ادرس سایتی که اخلاقشونو شرح میده بده بمنم عزیزم 😂😂😂چون من عصبی تر از اونام بپرن بهم میپرم بهشون 

سرچ کنیم اخلاق دکتر چگونه است؟ ادرس سایتی که اخلاقشونو شرح میده بده بمنم عزیزم 😂😂😂چون من عصبی تر ...

خوشبحالت 

من ک نمیتونم جواب بدم