2733
2734
عنوان

چقدر بعضی از دکترا گند اخلاق هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1227 بازدید | 109 پست
منم دیروز رفتم  لیزر بعد گفتم یکم درد داره میسوزه ... بعد گفت اگه همش تکرار کنی من لجبازم بدتر ...

وا😐

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم‌رفتم پیش ی دکتر گوشیش اپل بود زنگ خورد دو ساعت ما نشستیم تا این حرف زدنش تموم بشه اخرشم گفت اول ...

وای🤦‍♀️

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
عزیزدلم میگفتی نه گوشام سالمن ، زبون شما مشکل داره

اونجا آدم هنگ میکنه

2728
بله درسته کلا جامعه ما پزشک پرست هستند اما یکجا خوندم تو کشورای توسعه یافته، برای رشته هایی مثل جغرا ...

🤔من چند وقت پیش خوندم مردم یه کشور اروپایی پاشدن رفتن برااینکه دستمزد یه معلم مدرسشون بالاس تظاهرات کردن که چرا بالاس نخست وزیرش گفته از من انتظار نداشته باشین دستمزد کسی که معلم یه دکتر بوده و باعث رشدش شده رو کمتر از دستمزد پزشک کنم بعد ما چی معلمامون همه توفیلما ادمای بدلباس و عینکی و بی تربیت و عصبی ان که عمدتا بچه هارو تنبیهم میکنن😂

من جنس دندونام مستعد پوسیدگیه زود خراب میشه دکتر سابقم میگفت مینای دندنت ضعیفه  من خیلی مراقبم ...

این سرزنش یک روزی خیلی بد بهش بر میگرده هر عمل ما یک عکس العملی داره 

وای خیلی بده ادم هیچوقت یادش نمیره  چی گفتن بهت؟؟؟

حالم بد بود .ناله میکردم انقدر بدمعاینه میکرد انگار من گاوم میخام گوساله به دنیا بیارم .وقتی پاشدم گفتم سرم گیج میره دستمو بگیر .نگرفت گفتم مگه خدا نمیشناسی .گفت خدا نمی‌شناختم اینجا نبودم.رفتم روی صندلی نشستم.هی میگفتن زور بزن هی میگفتن واستا ۴ تا دختر دورم جمع شده بود وتوضیح میداد .گفتم من دارم اینجا درد میکشم بچه ام داره میاد شما داری درستو میدی با پرویی تمام گفت درسمو میدم کارمم میکنم .وقتی زور میزدم جونی نداشتم گفتم یا ابلفضل گفت ابلفضل چیکارست زورتو بزن😒😔😔😔😔بعد اون توبه کردم بچه بیارم الان ۱۳ سال میگذره ودوست ندارم این بلاها سرم بیاد ادمو پشیمون میکنن از حامله بودن .زایمان. خارجو برو نگاه کن چه با حوصله چه مهربون اینا ارث باباشون طلب دارن .درسته ۵۰ تا ازاین اتفاقها براتون پیش میاد ولی برای اونی که میاد اولین با دومین باره .بعدم شیفت عوض میشه .باید بعد هر زایمان رئیس بیمارستان بیاد از بیمار بپرس لحظه یه زایمان چطور براتون گذشت از پرسنلمون راضی بودید یانه .براشون مهم نیست  اصلان

برای رسیدن دخترم به آرزوهاش🌹. برای رسیدن من به آرامش🌹 برامون ازته قلبت ♥️یه صلوات هدیه ام کن که خیلی گرفتاریم😔🙏
بعد کشیکای طولانی اگه اعصاب ندارن برن بشینن خونشون همه که نباید بعد سی سال بازنشست شن اگه طرف حدش دو ...

بیا اون دهنتو ماچ کن حرفت حقه 

ما دکترا رو بزرگ کردیم شدن هیولا افتادن به جون خودمون البته بعضیاشون 

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
2738
من بمیرمم زیر دسته مرد جمعات نمیرم سونو

واسه آپاندیسم بود چه بدونم اینجوری می‌کنه عوضی الکی میگن دکتر محرمه من اینقدر ترسیدم از اون موقع حتی واسه دندونمم میترسم برم پیش مرد 

این سرزنش یک روزی خیلی بد بهش بر میگرده هر عمل ما یک عکس العملی داره 

😔 دلم نمیخواد شرایطمو کسی تجربه کنه حتی خودش هنوز که هنوزه رفتادایی که میکرد باهام یادمه ...از دندون پزشکی متنفرم

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
بعد کشیکای طولانی اگه اعصاب ندارن برن بشینن خونشون همه که نباید بعد سی سال بازنشست شن اگه طرف حدش دو ...

دکتر تو اون سن به خاطر تجربه هاش ارزشمند و مطبش شلوغِ چون قدرت تشخیصش بالا وگرنه دکتر جوان و بی تجربه زیاده

یه دکتر تا ۳۰ سالگی هیچ پولی در نمیاره بعدشم تا تجریه و مهارت کسب کنه طول مبکشه وقتی هم نوبت پول دراوردنش میشه میگن چون اعصباش نمیکشه برع خونش بشینه!

ما مراجعین حق انتخاب داریم میتونیم قبل رفتن به دکتر تحقیق کنیم ماشالله الان با یه سرچ ساده کامل میشه متوجه شد 

دختر باید موفرفری باشه😍 با چشای قلمبه🙄 مثل خودم😎😁
🤔من چند وقت پیش خوندم مردم یه کشور اروپایی پاشدن رفتن برااینکه دستمزد یه معلم مدرسشون بالاس تظاهرات ...

خب این از حماقت رسانه ما هست اصلا همه این دید و نگرش ها نسبت به معلم، یک سیاسته یعنی اگر حقوق معلم ۲۰۰ هزار تومان افزایش پیدا می‌کنه سازمان بودجه به رسانه دستور میده چندین بار تو اخبارهای سراسری اعلام میکنید تا مردم متوجه بشن اما چند وقت پیش حقوق زندان بان ها ۵ میلیون افزایش پیدا کرد شما متوجه شدید؟؟ اصلا اسمی ازش آوردند؟؟ نه مشکل اینجاست که اینها از مدرسه که مهد پرورش هست شروع نمی کنند به زندان که انتهای مسیر هست و کاری نمیشه کرد رسیدگی دارند ژاپن که اینقدر از نظر آموزشی پیشرفته هست از نظر معیشتی  معلمانش خیلی در رفاه هستند یا یک دوره سفر به کشور های خارجی می‌فرستند 

اما  ما چی؟؟؟ اینها همه سیاست هست تا پیشرفتی نداشته باشیم

2706