2737
2739
عنوان

چقدر بعضی از دکترا گند اخلاق هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1212 بازدید | 109 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ی بار رفتم چشم پزشک ی چیزی گفت نشنیدم گفت گوشات مشکل داره؟؟؟ چند دفعه بگم انقدررر ناراحت شدم اومدم ...

میگم فلان مشکل رو دارم 

میگ عکس گرفتی میگم نه 

داد میزنه دفترچت رو بده به من  دفترچت رو بده به من

بعد میگه پس این چیه میگم ام آر ای میگه خوب چرا میگی انجام ندادم؟ منم گفتم تو گفتی عکس ن ام آر ای

فک میکنه الکی رفتم ک دارو بگیرم

خاک بر سر تامین اجتماعی با این دکترایی ک داره

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
2728
بعضیها عقده دارن، مثل بعضی از این اساتید دانشگاه

ها 😔

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

دکتر گف ساهت ۴ وقت دارید .راس ۴ رسیدم ساعا ۵ و ۴۵ دقیقه نوبتم شد.وقتی رسیدم خونه جواب مثبت بودن کرونام رو برام واتساپ کردن😫خدالعنتتون کنه که حتی وقت و سلامتی بقیه براتون مهم نیست.اگر چند نفر دیگه رو مریض کرده باشم چی.تازه ۲ تاماسک زده بودم و کنار دیوار جدا از بقیه نشستم.یه مست بیشعورن

2738
خیلی وقته اینجور دکتری ندیدم اون مال قدیم بود الان همه دکترا مهربونن ک

🙄

میگم فلان مشکل رو دارم  میگ عکس گرفتی میگم نه  داد میزنه دفترچت رو بده به من  دفترچ ...

دکترهای تامین احتماعی همینن

عصر برو مطلب همین دکتر،خدا تومن پول ویزیت که بدی  اینقدر باهات مهربون میشن که نگو

ما دخترهای غمگین شانزده ساله ای بودیم که فکر میکردیم اگر میشد رنگ موهایمان را روشن کنیم ، تکلیفمان هم روشن می شد. ما ، با ماتیک های قایمکی و کابوس های یواشکی و آرزوهای دزدکی . ما و کارت پستال هایِ « سوختم خاکسترم را باد برد ، بهترین دوستم مرا از یاد برد» ... ما و شعرهای دوران مدرسه ، اولین دست نوشته هایی که توی دفتر ِ  کوچک یادداشت می نوشتیم و مشاور دیوانه به خیال اینکه این یک نامه برای پسر مردم است از ما می دزدید .ما ، که تمام عمر ترسیدیم دختر بدی باشیم . ترسیدیم مقنعه هایمان چانه دار نباشد و چشم سفید باشیم . ما که توی کتاب هایمان فروغ نداشتیم ، چون فروغ میان بازوان یک مرد گناه کرده بود ، ما فقط یادگرفتیم مثل کبری تصمیم های خوب بگیریم ، و آن مرد ؛ هر که می خواهد باشد . مهم این است که داس دارد…

من یه بار رفتم سونو دکتر یه آقایی جوون هیز بود عوضی آنقدر ترسیدم تازه مامانمم نزاشت بیاد تو اتاق در بست زیر شکممو فشار میداد گفتم اخ با لبخند گفت چیکارت کردم مگه اصلا مانیتور نگاه نمیکرد یا منو نگاه میکرد یا شکممو داشتم پامیشدم بلند شد گفت دستتون بدید کمکتون کنم 😔😔😓

چون فک میکنن باسن مبارک اسمان واشده اینا افتادن پایین اخر فهم و درک ودانایی ان ما هم یه مشت خنگیم که ...

دقیقا بعضی از پزشکان اصلا بقیه رو آدم حساب نمی کنند نگاه بالا به پایینی دارند اما یک عده شون هم واقعا دلسوز و با وجدان هستند مادرم ۲۰ سال هست که پیش یک پزشک عفونی میرن و جالبه پزشک هم درد دل میکنه میگه پسرم کار نمیکنه به من کمک نمی کنه یجورایی با بیمار همدردی میکنه تا خوب بشه 

2706