2737
2734
عنوان

چقدر بعضی از دکترا گند اخلاق هستن

| مشاهده متن کامل بحث + 1226 بازدید | 109 پست
نه ۹۰درصدشون نامهربانن 

من ی دکتر زنان داشتم وی دکتر جراح

دکترزنانم عین خاهربودبرام حیف ک ازشهرمون رفت

جراحمم مردبودولی خیلی اخلاق داشت مهربون وصبور

ی پزشک عمومی هم میرم اورژانس اونم بسیاردلسوز ومهربونه....

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مخصوصا هنگام زایمانت😔😔😒حلالشون.نمیکنم

وای خیلی بده ادم هیچوقت یادش نمیره 

چی گفتن بهت؟؟؟

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2728

توعمرم خیلی دکترگنداخلاق دیدم بعدازظهروقت دکترمه خداروشکرخوش اخلاقه اصلابه آدم استرس نمیده باحوصله وخوش رویی جواب میده خیلی خیرش بده هفته ی پیشم رفتم سونوگرافی یه خانوم دکترفوق العاده مهربون سونوم کردهمیشه بهش میگم خانوم دکترضداسترس یه باربهش گفتم خندیدگفت مریضابه حدی کافی نگران ومضطرب هستن خداروخوش نمیادماهم الکی نگرانیشونوبیشترکنیم شب وروزدعاش میکنم خداعمرباعزت بهش بده

دقیقا بعضی از پزشکان اصلا بقیه رو آدم حساب نمی کنند نگاه بالا به پایینی دارند اما یک عده شون هم واقع ...

خودمون پرروشون میکنیم عزیزم الان یه نفر تاپیک بزنه خواستگارم دکتره همه فوری میگن زنش شو زنش شو انگار ژن برترن والا دکترام خوب وبد دارن مثه بقیه جامعه 🤐

2740

اخلاق پزشک و پرسنلشون برام خیلی مهمه، اگر خوشم نیاد، دیگه اونجا نمی‌رم 🌸🌸🌸

🖤🖤از حسین بی علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                              ..........................                                                            Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist
دکترهای تامین احتماعی همینن عصر برو مطلب همین دکتر،خدا تومن پول ویزیت که بدی  اینقدر باها ...

ببخشیدا ببخشیدا خاک برسرش کنن

مثلا خودش روانپزشک هس خاک بر سر 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

من جنس دندونام مستعد پوسیدگیه زود خراب میشه دکتر سابقم میگفت مینای دندنت ضعیفه 

من خیلی مراقبم نخ و مسولک واب نمک ترک نمیشه برام

رفتم پیش یه دکتر برا دندونم مرتیکه بدرد نخور صاف صاف تو چشام نگا میکرد مسخره میکرد میگفت به دندوناتون نمیخوره انقدر مسخره ام میکرد چرا باید دروغ بگم بهت وقتی تورو نمیشناسم و به هیچ جامم نیس که تو چه طور دربارم فک میکنی😒اشکمو دراورد دلم شکست از تمسخرش

کسی جز استارتر منو ریپلای نکنه ....اگه دلتون بحث میخواد یه تاپیک جدا بزنید تگم کنید میام اونجا حسابی از خجالتتون درمیام...گاهی جواب مزخرفات بعضیارو نمیدم ...من همون آدمیم که نه تحصیلات نه معدل الفم تاثیری روی حرف زدنم نذاشته حرفمو رک میزنم حق میزنم میخواد خوشت بیاد میخواد بدت بیاد پشت این کاربری یه آدم بی آزار نشسته که اگه خیلی اذیتش کنید بیفته سر لج باید سفره صلوات پهن کنید تا کوتاه بیاد....اگه ارجاعت دادم به امضام یعنی  نه تنها حوصله یاوه گویاتو ندارم بلکه به هیچ جای مبارکمم حسابت نمی کنم ....سعی کن زیاد به پر و بال من نپیچی من اعصاب ندارم یهو میزنم کتلتت میکنم به خود میای میبینی کتلت شدی ...حسن ختام اینکه تضمین میکنم من بی حوصله ترین ادمی هستم که توی عمرتون دیدید...
همه دکترا م بد نیستن بستگی به خود طرف داره نه موقعیتش و همه خانومای دکتر بد نیستن با چند نفر ک دیدید ...

من گفتم بعضیا نگفتم همه ک

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔

زیادخوشم ازدکتررفتن نمیادولی هم خوب وجودداره هم بدالبته من همیشه مطب میرم تااگه پول میدم اعصابم اروم باشه

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2706